Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit csinál 2 hónapos babátok...

Mit csinál 2 hónapos babátok nap közben, amikor nem alszik és nem eszik? Hogy foglalkoztok vele? Milyen játékot lehet vele játszani?

Figyelt kérdés
2009. jan. 14. 09:05
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Az én lányom ma 8hetes és többnyire ha fent van sokat beszélek hozzá,énekelek!!Olyan aranyosan "dumál" ő is!Meg zenélő kütyüket szoktam odarakni a közelébe és élénk színű plüssöket és azoknak is gőgicsél és mosolyog!!!
2009. jan. 14. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Szia! A kisfiam holnap lesz 8 hetes :) Ő a zenélő forgóját szeretni nagyon, meg zenéz szoktunk hallgatni. Miket tud már a kisbabád? Sokat gőgicsél? A fiam nemrég kezdte el, mondogatja ezeket: gu, agu, ogu, e, hó, hő.

Olyan édes!!

2009. jan. 14. 09:38
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én úgy szoktam, hogy felhúzom a térdem, magammal szembe ültetem a hasamra a térdemnek támasztva (félig fekvő pozícióban), így tuti, hogy rám néz. Szoktam neki dumálni, mondókákat mondani, énekelni. Tegnap kitaláltam, hogy utánozni fogom az arckifejezéseit, nagyon tetszett neki. Ott buktam el, amikor fújt egy "nyálbuborékot". :D Azt nem tudtam utána csinálni. :D

2009. jan. 14. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
de jó nálunk is pont így megy a nap
2009. jan. 14. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az enyém délelött felkel,szopi,peluscsere és utána berakom a pihenöszékébe.Amelyik helységben csinálom a dolgom oda viszem magammal benne/kivéve fürdöszoba/Közben nézelödik én meg beszélek hozzá hogy éppen mit csinálok stb.Egy-egy órát alszik is napközben!A székéröl is lógnak le játékok és imádja nézni öket!
2009. jan. 14. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!