Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Csak engem zavar, hogy mostaná...

Csak engem zavar, hogy mostanában a pelenkák dereka elöl és hátul is szúrós, vagy másokat is?

Figyelt kérdés

Már egy ideje újra elkezdtem keresgélni a pelenkamárkák között, mert idegesít, h szúrnak, de megdöbbenésemre nem nagyon találok olyat, aminek sima lenne a dereka. Mindbe ott vannak azok a kis apró, szúrós golyócskák vagy mik. Némelyikben annyi van, hogy muszáj vagyok kikapargatni. Van, h egész nagy szemcsék is.

Én se örülnék neki, ha a bugyim kidörzsölné a derekamat, hátmég egy kisbaba, akinek jóval érzékenyebb is a bőre.

Más is tapasztalt már ilyet?


2010. nov. 23. 16:10
 1/9 anonim ***** válasza:
Én ezt nem vettem észre (libero).
2010. nov. 23. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Hááát, valami hasonlót igen. Vagyis annyit, hogy elég gyakran kipirosodik, kicsit száraz is a kislányom köldöke. Szerintem ez a pelenkától lehet, mert ha pici popsikrémet (gyógyszertári) kenek oda, akkor szépen javul. (férjem szerint ennél "komolyabb" baj lehet, de ugye apa-lánya szerelem van, mindennel az orvoshoz akar vele rohangálni....). Egyébként milyen pelenkát használtok? Én vettem most egy csomag Sleep&Play-t...többet nem veszek.

Szóval, nálunk egy kis popsikrém segít.

2010. nov. 23. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Én még sosem vettem észre.


Viszont valaki már feltett egy ilyen kérdést. Az volt a lényege, hogy a babája derekát kidörzsölik ezek a golyók, eddig Pamperst használtak, de most már az is tele van ezekkel. Én néztem, tapogattam, de semmi ilyet nem tláltam a derékban. Most van még itthon Huggies is és Schlecker márkája is, egyik sem golyós szerintem. 4-es méretek.

Te melyikben találod ezeket?

2010. nov. 23. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Szia! Én még egyáltalán nem tapasztaltam, nem is piros sehol a lányom bőre, mi Pampers active babyt használunk.
2010. nov. 23. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Volt már rá példa.

A Liberot ezért cseréltük le DMes pelusra. Amióta az az újfajta változata került be, nagyon rossz véleményem van a L-ról.

Valamint volt egy bugyipelusunk, arra a nagyfiam mondta mindig, hogy bök, nem akarja felvenni.

2010. nov. 23. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

A liberoban (4,5) és a tescos zöld (4+), ill. lila (4+) verziójában is találtam. És nem csak pár darab hibás, hanem mindegyiken van. Csak hol több, hol kevesebb. Van még 2db rossmannos (4+,5), azon nincs semmi, és nem is emlékszem, h lett volna, de lehet annál csak nem figyeltem.

Mondjuk szerencsére még nem lett nagyon vörös a kicsim bőre tőle, de bosszant, h mindig kiütközik valami hiba.

Aaaaahhh! Már szerintem több mint 10 féle pelenkát próbáltunk, de eddig mindnek volt vmi baja. Nem igaz, h 9 hónap alatt se találtam olyan márkát, amiben minden klaffolna. Na mindegy.

Ez a szúrós ügy csak azért dühít jobban, mert itt nem én járok rosszul, mint pl. a kakikifolyáskor rucisuvickolás, hanem a bébi!

2010. nov. 23. 21:43
 7/9 anonim ***** válasza:
Nálunk nincs ilyen gond a pelussal. Nem pirosodik a bőre. Érdekes, kíváncsi lennék, milyenek ezek a golyócskák. Bár remélem nem fogunk ki ilyet. 8 hónapja Pampers-t használunk. Most épp a 4es méretet. Írj a gyártónak, ilyen esetekben elnézést kérnek, és küldenek ajcsit is :) Nálunk még egyszer sem volt gond, de többen írtak ilyen-olyan gondokkal, és mindenkivel tök kedvesek voltak. És az nem árthat, ha felhívod a figyelmüket a gondra, mert ahogy látom, nem csak Nálatok van ez így. Segíts a többi anyukának :) Jó babázást!
2010. nov. 30. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Most néztem meg a liberonkat, semmilyen golyókat nem találtam. Sose volt pelusgondunk eddig.
2010. nov. 30. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
pamperst használunk, puha, semmi gond nincs vele. De vettem huggiest és a hajlatban úgy megnyomta a kisfiam bőrét, hogy 2-3 napja már nem adtam rá, de még mindig látszik. Szerintem a libero is kemény. A dm-es ill.rossmannos meg befülleszti a bőrt. Mást még nem próbáltam. Nekünk a pampers vált be. 11hós a kisfiam.
2010. nov. 30. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!