Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A kislányomnak aki most lesz...

A kislányomnak aki most lesz öt hónapos lábszaga van.22-25 fok van nálunk! Nincs túlöltöztetve mert csak egy body és egy rugdalódzó van rajta. Ez normális vagy forduljak orvoshoz? !

Figyelt kérdés
kb.1hós kora óta van de azt hittem elmúlik.Előre is köszönöm a segítségeteket!!!!!!!!!
2009. jan. 14. 11:51
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 3,5 hós a babám és neki is büdi a lába estére.Tőlünk örökölte szerintem:(
2009. jan. 14. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
én is tapasztaltam 5 hós a fiam,szerintem a zokni anyagában keresendő a szag oka. Nem hiszem hogy már most alakulna ki a felnőtkori lábszag, bár kitudja...
2009. jan. 14. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
de én nem adok rá zoknit csak egy plüss vagy pamut rugit .
2009. jan. 14. 12:45
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
A mi babánknak is büdi a lába :) Valószínűsítem, hogy este megfürdetjük, jó meleg a teste, ráadjuk az éjszakai rugit, és beleizzad. Én egy cseppet sem aggódom miatta, majd kinövi.
2009. jan. 14. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A legtöbb babának büdi a lába, uis az ő lábacskájuk jobban izzad. Később még büdibb lesz. :) (kisgyermekként)
2009. jan. 14. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A mi kislányunknak is izzad a lába, de nem büdös, inkább zöldalama illata van, olyan savanykás. Én imádom a kis talpacskáit...
2009. jan. 14. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Én is imádom attól még neki össze-vissza szoktam neki csókolgatni!Csak kérdeztem hogy miért lehet!Most megnyugodtam.Köszönöm a válaszaitokat!!!!!!!
2009. jan. 14. 21:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!