Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Baba szépségversenyes kérdés?

Baba szépségversenyes kérdés?

Figyelt kérdés
Félre ne értsetek,nem igazán érdekel az ilyesmi annyira,tehát nem dől össze a világ,ha nem nyerik meg(nekem ők a legszebbek),de érdekelne h hogy csinálják más anyukák,hogy még ma kezdődött a szavazás,és sokaknak 0-1 szavazata van,másoknak pedig már 10 is?Nem feltétlenül szépség szerint látom a szavazati arányokat.
2010. nov. 24. 12:59
 1/5 anonim ***** válasza:
ez hol? v mi? érdekelne, megnézném...
2010. nov. 24. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A sok szavazatosoknak sok a barát, nagy a család.Amikor benevezték körbe szoltak hogy szavazzanak.Legalábbis általában így szokott lenni, és én is kaptam már ilyen üzenetet.
2010. nov. 24. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Netes szépségversenyre gondolsz? Ebben semmi objektivitást és igazságot ne keress! Az nyer, akinek a rokonsága jobban mozgósítható minél több regisztrációra és klikkelgetésre.


Ennél már csak az a rosszabb, amikor drága sms-eket küldözgetve lehet nyerni. Van egy oldal, ahol egy szavazat 1200ft-ba kerül...és az első helyezettre már több, mint 2000 szavazat érkezett. Kizárt dolog, hogy kívülálló ember ennyit költene egy idegen kisgyerekre. Ez egy szuperjó ötlet a szépségversenyt hirdető személyek meggazdagodásához.

2010. nov. 24. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Értem,köszi a válaszokat,sejtettem h vmi ilyesmi van a dologban.Amúgy kismamaclub.hu-n van ez.
2010. nov. 24. 13:32
 5/5 anonim ***** válasza:
Én az egyik közösségi portálon kaptam üzenetet, hogy szavazzak az egyik ismerősöm lányára. Bár igen távoli ismerősöm, gondoltam megteszem, de regisztrálnom kellett volna (vele a sok kéretlen hírlevéllel), így sajnos az én szavazatommal nem lett gazdagabb.
2010. nov. 24. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!