Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Holnap tömegközlekedéssel,...

Holnap tömegközlekedéssel, "kenguruba" viszem 6 hetes babám kórházba. Mibe öltöztessem őt? Kabát alá vegyem a "kengurut"?

Figyelt kérdés
2010. nov. 24. 18:55
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
75%
most magyarázza meg az,aki lepontozott,hogy miért tette!Való egy hat hetesnek kenguru?Különben meg nem írta a kérdező,hogy fektetős kenguru,én meg nem vagyok gondolat olvasó.Kezdek én is lassan oda jutni,hogy ez az oldal el hulladék,ahol az ember még a véleményét sem írhatja le anélkül,hogy valami idióta lepontozza.
2010. nov. 25. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm a hasznos gondolatokat!! Természetesen kiprobáljuk, és ha nem tetszik akkor nem fogjuk hordani...! Üdv Nektek
2010. nov. 25. 06:54
 13/17 anonim ***** válasza:
0%
Azért lettél lepontozva, mert nem a kérdésre válaszoltál.
2010. nov. 25. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
ja bocs.mi vagy te,moderátor,hogy lepontozol,mert nem a kérdésre válaszolok?egyébként meg azt gondoltam,hogy biztos nem tudja a kérdező,hogy egy hat hetes babát nem szabad kenguruba rakni,és segítő szándékkal felvilágosítottam.ha ezért lepontozás jár,akkor ezután nincs kedvem segíteni.
2010. nov. 25. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Én is le lettem pontozva, már hányok ettől az oldaltól.
2010. nov. 25. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
0%
Ha nem tűnt volna fel nem a moderátorok pontoznak, hanem a felhasználók. Azt pontozok le, akit jólesik. És mivel nem a kérdésre válaszoltál, igen, le lettél pontozva.
2010. nov. 25. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
35%
hú de kemény vagy!!!és képzeld,tudom,hogy nem a moderátorok pontoznak,hanem az ilyenek,mint te.ezért hányok ettől az oldaltól.
2010. nov. 25. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!