Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Holnap tömegközlekedéssel,...

Holnap tömegközlekedéssel, "kenguruba" viszem 6 hetes babám kórházba. Mibe öltöztessem őt? Kabát alá vegyem a "kengurut"?

Figyelt kérdés
2010. nov. 24. 18:55
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
47%
Szerintem kabát alá,mert nagyon hideg van s ő még elég picike.
2010. nov. 24. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
73%

Első voltam!Kombidressz,harisnya,rugi s overálba vinném.


4 gyerekes anyuka

2010. nov. 24. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
42%
hat hetes babának nem való a kenguru.vidd hordozóban betakarva
2010. nov. 24. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
79%
utolsónak igaza van.Nem tesz még jót neki a kenguru.Túl pici hozzá.Ha,csak nem fektetve viszed.amúgy szerintem overál.Én ma abban vittem a mei tai-ban a fiam.Nekem kabát fölött volt.Vagyis a kabátom kinyitva volt.
2010. nov. 24. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
66%

tényleg nem jó a kenguru, de nem ez volt a kérdés, tudom. inkább a mei-tai-t alánlom.

body+harisnya+ rugdalózó+bundás overáll+sapi, és én a kabátom alá kötném fel, alul kicsit összehúznám félig.

rugiból vékonyabbat adnék rá, nem túl vastagot.

2010. nov. 24. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Több funkciós a kenguru! Én is Mei Tai t szerettem volna, de anyu megvette ezt..! Lehet fektetni, oldalt vinni, meg elöl is lehet "ültetni". Nem tudom hogy milyen, nem láttam még...!
2010. nov. 24. 20:43
 7/17 anonim ***** válasza:
59%
Jajj, egy kenguruzástól nem lesz baja 6 hetesen :) Amúgy meg mei tai-t még majd vehetsz, az amúgy is tovább bírja, én is hasznátam 1 éven keresztül. Öltöztesd fel, amibe amúgy is vinnéd , és ha rá tudod gombolni még a kabátodat is, akkor védheted vele, de persze ne a feje búbjáig:))
2010. nov. 24. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
64%

Ha kabát alá veszed a kengurut, akkor body, harisnya, meleg rugi, sapi. Overallt nem adnék rá, hisz a te kabátod úgyis melegíti. Feltéve ha össze tudod cipzárazni úgy, hogy magadon van. Ha a kabáton kívülre veszed, akkor mehet az overall pluszban.

Mei Tai 3-4 hós kortól használható.

2010. nov. 24. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

Ez az a bizonyos Cybex, amiben fektetni is lehet?


Kenguruba sose tennék babát, de amíg a fejét stabilan tartani nem tudja, addig semmibe se, csak hordozókendőbe, mert az megtartsa a fejét. Ha fektetve viszed, akkor rendben van, egyébként sérülést kockáztatsz a babádnak.


Valamint nem ártott volna előbb kipróbálni, hogy mit szól hozzá a babád, esetleg megszerettetni vele. Mert lehet, hogy beleteszed, 5 perc múlva a buszon meg üvölt, és nem tudsz mit tenni, mert sietnetek kell...

2010. nov. 24. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Bocs, nem megtartsa, hanem megtartja. Tudok én magyarul rendesen, csak elgépeltem. :-)
2010. nov. 24. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!