Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van értelme a bébiéltelmelegít...

Van értelme a bébiéltelmelegítőnek? Ha szoptatni fogok akkor is lesz rá szükségem?

Figyelt kérdés

konkrétan az Aventre gondolok?

Mert én szívese3n megveszem illetve kiszorítom, csak nem akarom potyára megvenni. Nem tudom fogom e eleget használni. Végül is van mikronk is, és ha felkavarom a kaját akkor egyenletes lesz a hője nem? Vagy mi más értelme lehet. Segítsetek.


2008. jan. 14. 12:28
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia.

Szerintem teljesen felesleges.Én sem fogok venni.

39hetes kismama.

2008. jan. 14. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

A mikro nem egészséges, nekünk nincs is.

Minden élőt kiöl az ételből. Inkább lábos, forró víz és úgy melegíts!

2008. jan. 14. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
A bébiétel-melegítő szerintem is felesleges. Az előttem szólónak igaza van: lábos, forró víz. Az én fiam 16 hónapos, még sosem éreztem a hiányát az ételmelegítőnek és valószínűleg már nem is fogom, mert már azt eszi, amit mi. (6 hónapos koráig csak szopizott, utána kellett bébiételt melegítgetni, de tökéletes a forróvizes megoldás.)
2008. jan. 14. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

szia,


Nem kell minden a picúrnak, amit jó pénzért árulnak.

Én nem vettem sem étel melegítőt, sem sterilizálókat, mondjuk mellszívom van, de komoly hasznát nem vettem.

Én nemrég keztem el adni pépes kajcsot a kiscsajszimnak, és én is melegvízbe teszem és úgy melegítem meg neki. Mi pl. cumisüveget sem használunk.

Igény szerint szoptasd a kicsit, és tuti, hogy lesz elegendő tejcsid, na és egy csomó dolgot nem kell megvenned ezáltal.


Sok sikert és jó babázást kívánok!

2008. jan. 15. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Hát elég drága, én sem vettem volna meg, de le volt egyszer árazva kétezerre, és úgy megvettem, azóta is használom. Szoptatok, de két szopi között ha sír a csöppség, akkor teát adok neki, és azt csak melegen issza. Mivel nem tudhatom előre, hogy mikor fogja kérni a teácskáját, mindig van egy cumisüveg a melegítőben, és egyenletesen meleg elész nap. Persze nem nélkülözhetetlen, de nagyon jó kis találmány, csak kicsit sokat kérnek érte.
2008. jan. 15. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!