Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nem tudom hogy csinaljam?...

Nem tudom hogy csinaljam? Keltsem fel mielott elindulok dolgozni hogy meg tudjam szoptatni vagy fejjek le amennyit tudok?

Figyelt kérdés
A helyzet a kovetkezo.10honapos a kislanyom.Sajnos szombatonkent dolgoznom kell.Anyatejes 2szer kap szilard etelt a tobbi anyatej.Mindig igeny szerint volt szoptatva.Szombatonkent apa lesz itthon vele olyankor 3szor fog enni szilardat.Fel 7kor kell induljak ha addigra nem kel fel keltsem fel es szoptassam meg?Fejni eleg nehez lenne vagyis tul koran kell keljek(kezi fejes hive vagyok) es 13 orat eleg nehez lesz ugy kibirni.A masik dolog meg fogja viselni hogy egesz nap nem vagyok vele?Elore is koszi.
2011. szept. 27. 11:56
 1/2 anonim válasza:
3 kisfiam van. Én is voltam így. Ne keltsd fel, mert hozzá fog szokni!! És minden nap akkor fog kelni. Fejjél tejet és apuka odaadja neki. Nem viseli meg, ha nem lát 1 napot. De, ha cumisüvegből kapja a tejet, könnyen leszokhat a ciciről. Egyik pillanatról a másikra. Én is kézzel fejtem, amikor távol voltam. Vagyis kézi géppel.
2011. szept. 27. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszod.Akkor is leszokhat a cicirol ha csak heti 1 naprol van szo?Annyit nem er akkor a munka(penz)....
2011. szept. 27. 13:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!