Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 17 hónap lesz az első bébink...

17 hónap lesz az első bébink és a kis tesó közt, szerintetek meg lehet oldani a közlekedést egy babakocsival?

Figyelt kérdés
nyáron fog érkezni a kicsi, kertvárosban élünk, kb.4-500 métert kell sétálni a bevásárló központig...
2010. nov. 25. 12:25
 1/7 anonim ***** válasza:
A nagy másfél évesen szerintem még nem fog bírni annyi sétát.
2010. nov. 25. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Testvérkocsi elkél majd!

Na meg jobb beültetni a babakocsiba mint hogy szaladgáljon pakoljon a boltban!

2010. nov. 25. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szia, nálunk 18 hó lesz köztük, a nagy most 14 hós. A fiam már 11 hós kora óta jár, de hatékonyan nem tudok haladni. Én testvérfellépőt szeretnék, láttam működésben hasonló korkülönbségnél és működött.
2010. nov. 25. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Nálunk 21 hó a különbség, pont emiatt mi hamar kiszoktattuk a nagyobbat a babakocsiból. Másfél éves korától már egyáltalán nem használtuk vele a babakocsit, szépen sétálgattunk, persze sosem mentünk túl messze otthontól. Az én fiam jól bírta, ő inkább a babakocsiban ülést viselte nehezen, de persze minden gyerek más. (hiszen van, aki még alig jár ebben a korban)

Nyárig majd meglátod, ő hogy szeret sétálni.

JÓ dolog a testvérfellépő, ha olyan a kocsitok, hogy rá lehet szerelni.

A miénken nem volt ugyan, de néha ráállt a fiam a lábtartójára, amíg pici volt a másik elfért, ez majdnem ugyanaz.

2010. nov. 25. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

szia! nálunk 15 hónap a korkülönbség. a testvérkocsi és a testvérfellépő nagyon jó dolog, ha teheted, vegyél valamelyiket használtan. nálunk nem volt megoldás, mert autózni is kell, így a kicsit zipzáras hordozókendőben vittem, majd kenguruban, de a nagy nagyon gyorsan leszokott a babakocsiról. kb. 18-20 hónapos kora körültől úgy megyünk, hogy ő a babakocsi mellett jön, fogja fél kézzel a rajta lévő táskámat, vagy a babakocsit, a kistesó meg a kocsiban ül. sokáig tartalékban a kocsi csomagtartójában vittünk a kendőt, mert ha a nagy elfáradt, a kicsit magamra raktam, ő meg beülhetett.

ne siesd el a dolgot, a gyerekektől sokminden függ majd! főleg, hogy a nagy akar-e még kocsizni, a kicsi bírja-e a hordozást, vagy a babakocsit.

2010. nov. 25. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem 14 hó a különbség a gyerekek között, és nemsokára fog születni a kistestvérük, így a középső és a legkisebb között 18 hónap lesz. Én úgy csináltam, hogy vettem egy használt testvérfellépőt és mint ahogy azt előttem írták tudatosan kineveltem a babakocsiból a kislányomat. Így mire megérkezett a kistesó szépen sétált a babakocsi mellett, ha elfáradt fellépet a tesófellépőre. Most sokkal kényelmesebb vagyok, pedig a kisfiam még hamarabb is megtanult két héttel járni, mint a nővére, még mindig leginkább babakocsival közlekedünk, nincs igazán kedvem utána futkosni. De tudom, hogy legkésőbb januárban el kell kezdenem leszoktatni a babakocsizásról, mert áprilisban jön a tesó. Én örülök, hogy nem vettem testvérbabakocsit, kár lett volna annyi pénzt kiadni érte. A kislányom nagyon szépen jön mellettünk, elképzelni sem tudnám egy babakocsiban.
2010. nov. 25. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszi szépen mindenkinek a hozzászólást:)
2010. nov. 26. 07:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!