Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Az első hány hét (vagy hónap)...

Az első hány hét (vagy hónap) az igazán nehéz?

Figyelt kérdés
Mesélnétek nekem? Saját történtet is. (elég nehéz időszakom van, jólesne egy kis bíztatás)
2011. febr. 23. 20:13
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
nálunk ez első 1-másfél hónap volt nehéz (hasfájás) de amúgy egy tündér a fiunk, nah meg az éjjelek! még kb 3óránál többet nem aludtam egyhuzamban mióta megszületett, 8 hónapos múlt, a nappalok nagyon jók!
2011. febr. 23. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
62%
az összes év ugyanolyan nehéz, más jellegű, súlyosabbnál súlyosabb problémákkal, csak akkor jön a megkönnyebbülés, amikor a gyerek végre kirepül.
2011. febr. 23. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

És ha a babával minden rendben, tehát evett,aludt,ki van cserélve a pelusa,és nem fáj semmije, akkor nem sír ugye?

Az én fiam nagyon nyugodt, csak akkor sír, ha éhes, vagy amikor öltöztetem. Ez így normális?

2011. febr. 23. 20:20
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
de ha ez igy van, ilyen jó baba a gyereked, akkor mi a baj? emiatt nem lehetsz magad alatt.
2011. febr. 23. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
azt hiszem szülés utáni depresszióba estem sajnos. 1 hete szültem... És ha ilyenkor nyugodt,akkor ez jellemzi majd a későbbiekben is, vagy ebben a korban még minden baba nyugodt?
2011. febr. 23. 20:33
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Ne depizz, elvezd, mig jo. Nekem az elso 3 honap felhotlen anyasag volt. Azota fogzunk, orankent kel, eszik tobbszor, mar nem alussza at az ejszakat honapok ota. Elvezd.
2011. febr. 23. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nekem az első kb. két-három hónap volt nehéz,mire belejöttem,és kialakult valami rend.De azóta nagyon jó!Kivéve a fogzás éjszakáit,az borzasztó!
2011. febr. 23. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Ikreim vannak. Az egyik hasfájós volt 3 hós koráig, a másik, meg maga a tündér. Most 8 hósak és felcserélődött az egész. Az eddig nyugodt babám fogzik, igy nyügös és hisztis egész nap. A másiknál már kint van 4 fog, igy ő nyugodt. De legalább az éjszakát végigalusszák.
2011. febr. 23. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Nekem az első egy hónap volt nehéz lelkileg.A babám egy tündér sosem volt gond vele,nem hasfájós.Éjjel 2x kel fel,napközben meg sokat játszunk.Most 3 hónapos.

Amikor haza engedtek a kórházból nagyon fáradt és nyűgös voltam.Ülve elaludtam szopi közben.Másnap olyan síró roham jött rám,hogy nem tudtam abba hagyni és a párom nagyon megijedt,mert 11 év alatt soha nem látott ilyennek.Hozzá teszem,minket egyből megrohamoztak a látogatók,ráadásul 2 gyerek is jött, akik nagyon rosszak voltak aznap,amúgy meg jó gyerekek.Kiborultam,nem bírtam.Én azt mondom,hogy amikor legközelebb szülök senki nem jöhet 1 hónapig hozzánk.Ennyi kell,hogy helyre gyere minimum.Az állandó aggodalmak,kételyek nagyon fárasztóak és ha még látogatók is jönnek,na az maga a pokol.Lehet,más nem így élte meg,de nekem ez volt és így éreztem.Kitartás,hamarosan össze fogtok szokni és te is helyre jössz.

3 hós kiscsaj anyukája

2011. febr. 23. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Csatlakozom az utolsóhoz. 3-4 hétig ne jöjjön senki! A párom legyen ott maximálisaan. Nekem 2,5 hét volt olyan, mint egy ájulás. A baba jó volt, de nekem nem volt időm pihenni, enni, megfésülni a hajam, stb. Lassan evett, aztán melszívó, és már ott is volt a köv. eteés, vagy pelenkázás, vagy valami. De 3 hét után már kezdtem magamhoz térni, kimozdulni és önmagam lenni. 10 hós a babám, nekem nem nehéz vele, igaz velünk lakik az anyósom, és ha kell, segít a házimunkáknál, felügyeli fél-egy órig az unokát.
2011. febr. 24. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!