Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi a véleményetek Murkoff: Az...

Mi a véleményetek Murkoff: Az első 12 hónap c. könyvéről?

Figyelt kérdés
2011. jan. 20. 19:28
 1/5 anonim ***** válasza:
2011. jan. 20. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha állandóan a netet böngészed, fórumozol, kérdezel válaszokat kapsz, minden babás-mamás oldalt elolvasol, akkor nem fog újat mondani. Én ajándékba kaptam anno 7 hónapos terhesen, és nagyon jó szolgálatot tett, sokat olvasgattam, és sokat tanultam belőle, de akkoriban keveset, vagyis szinte semennyit nem ültem a gép előtt ilyen témákat böngészve.
2011. jan. 21. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi a linket, és a másodiknak is. Tőled kérdezném még, hogy ha már nincs rá szükségetek, nem adnád el pár ezer forintért, mert én most épp használtan vadászom a neten ezt a könyvet, angolul olvastam, és nagyon hasznosnak gondoltam, szeretném megvenni. Márciusban szülök...
2011. jan. 21. 08:09
 4/5 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező, igazad van, nekem tényleg nem nagyon van szükségem már rá, de eladni nem szeretném, a páromtól kaptam, kedves emlék nekem, vannak benne saját jegyzeteim, és már a lányom is "rajzolt" bele, így szeretném megőrizni. Remélem nem haragszol.


Könnyű szülést és boldog babázást kívánok!

2011. jan. 22. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Semmi gond, csak próbálkozom, hátha találok így olcsóbban, mert a terheskönyveket is tavasszal így vettem használtan, a 9 hónaposat is Murkofftól és most is jó lenne találni így. De az emlék, az emlék! :)
2011. jan. 22. 22:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!