Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyire hisztek abban, hogy...

Mennyire hisztek abban, hogy a magzatok átélik az anya érzéseit?

Figyelt kérdés

8 hós lányom nagyon félti magát. MInden mozdulata átgondolt, óvatos. Forgásnál emeli a fejét, nehogy beüsse. Ha ott vagyok mellette csak akkor áll fel.

Mikor ül akkor is sokszor nem mer előremozdulni mászásba, mert fél, hogy akkor eldöl. Egy ismerősőm azt mondta azért mert mig a hasamban volt nagyon féltettem és ezt ő megérezte. Tényleg féltettem mert az előző terhességem elhalt. Sokszor mondogattam neki, hogy nagyon vigyázzok rá, ő is tegye ezt! Szerintetek van benne valami?


2010. nov. 25. 21:01
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem még most is félted,és ezt érzi,tapasztalja. Hagyd magára,nem kell mindig mellette lenned. Ha megüti magát,akkor ne vedd észre. Csak ekkor lesz önálló.
2010. nov. 25. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
maximálisan.Én hiszek benne de ettől függetlenül is lehet egy nagyon óvatos babád.az enyém is ennyire óvatos volt,de ahol érezte hogy minden oké ott maximálisan beleadott mindent.
2010. nov. 25. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
most már nem féltem annyira (csak amennyire természetes) Az egész nappali le van hapi-tapizva. és az az övé, igy én is tudom intézni itthon a dolgomat. Nem vagyok folyton vele.
2010. nov. 25. 21:11
 4/5 anonim ***** válasza:
én nem hiszek,több barátnőm is van,aki végigrettegte a terhességét,de a babának semmiféle félelemérzete nem volt,ill. olyan is,aki nem is foglalkozott vele h ő most babát vár(mármint foglalkozott,de könnyedén viselt,úgy élt,mint előtte,a baba mégis visszahúzódó és óvatos lett.
2010. nov. 25. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én egy dolgot megfigyeltem, bár érzésekhez sok köze nincs. Végigdolgoztam a terhességem (szerencsére problémamentes volt teljesen), sokat jöttem-mentem, aktívkodtam, a dokim szerint ezáltal szinte folyton ringattam a hasamban kislányom. Már 22 hónapos nagylány, és imád mindent születése óta, aminek egy kicsi köze is van a hintázó mozgáshoz, beleértve a hintát is, természetesen. Babaként kifejezetten megnyugtatta, ha hintáztunk (van Adamo hintánk), sokszor el is aludt közben. Ezt így el tudom képzelni, hogy van köze a dolgoknak egymáshoz.
2010. nov. 26. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!