Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A járókát milyen idős korukig...

A járókát milyen idős korukig használják a babák (gyerekek)?

Figyelt kérdés
Most vettünk egy rácsos fa járókát, arról beszélgetünk a párommal, hogy vajon meddig szokták ezt használni a babák (gyerekek)?
2009. jan. 14. 22:33
 1/5 anonim ***** válasza:
53%
Hát az én fiam kb. pár órát,ha volt benne. nem szerette.
2009. jan. 14. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Általában addig míg ki nem tudnak mászni belőle.A barátnőm lánya már 17 hónaposan is kijött belőle az én fiam most ennyi idős és még nem mászott ki belőle de leamortizálta már lassan tejesen.Igaz nekünk hálós van.
2009. jan. 14. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
nekunk ugyan nem járokánk van, hanem egy utazóságy felállítva a konyhában, de nem nagyon szereti a fiam. 10 hónapos, orokmozgo, rovid ideig foglalja csak le magát egy helyen:(
2009. jan. 14. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Remélem szeretni fogja, és hosszú távú befektetésnek bizonyul majd :))
2009. jan. 15. 08:27
 5/5 anonim ***** válasza:
Az én lányom 1 éves, pont a múlt héten szedte szét a férjem, mert már nem maradt meg benne, így csak a helyet foglalta. 11 hónaposan indult el, azóta nem ül le egy percre sem, viszont előtte jól elvolt benne, de max. 20 percig. Mi 8 hónapig használtuk.
2009. jan. 15. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!