Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy méritek a baba lázát...

Hogy méritek a baba lázát popsiban? Amíg fut a higany, vagy valamennyi ideig?

Figyelt kérdés
2009. jan. 15. 07:10
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Pont ezért hoztam el jó pár évvel ezelött saját felelősségre a gyerekem a kórházból, mert a fenekébe akartak lázat mérni, elvittem a Heim Pálba árdekes ott nem szabtak meg hol mérjem....
2009. jan. 16. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Huhuhú nagyon nagy ügyet csináltok ebből a fenékben való lázmérésből! Aki ennyire tiltakozik, annak azért lehet valami kis elfojtása. Azért ott mérik mert az áll a legközelebb a valódi testhőhöz, a külső részeken mért hő csalóka lehet, kevésbé melegek uis a perifériás részek. Kicsi korban a fülben mérni sem ideális. A kúpokat meg azért használják mert gyorsan hatnak, és kevesebb kemikália kell a célba juttatásukhoz. Gondolom az tiszta, hogy amit szájon át adsz, annak el kell jutnia a helyig ahol aztán felszívódik, tehát ellen kell állnia bizonyos anyagoknak, szóval több minden kerül a gyógyszerbe .
2009. jan. 16. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm a HASZNOS hozzászólásokat! Egyébként megjegyzem, hogy van digitális fülmérőnk, de mindig más értéket mutat, a hőmérős cumitól öklendezik a kicsink, és igen, kupot is kellett adnom, ugyanis a szirupot kihányta. Tényleg nem gondoltam én sem, hogy vannak ilyen "anyukák", akik azzal töltik az idejüket, hogy másokat leszólnak, nem hogy segítenének!


Aki kiállt mellettem, annak köszönöm!

2009. jan. 17. 17:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!