Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha hálózsákban alszik a...

Ha hálózsákban alszik a csecsemő, be kell külön takarni?

Figyelt kérdés
2008. jan. 14. 15:09
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Mindig úgy gondozd a babádat, hogy megkérdezed magatól hogy neked mi volna jó?neked ez kell-e?Tudni fogod hogy fázik.e, melege van-e, éhes-e, fáj-e neki, stb.

Ami neked jó nyilván neki is hasonló jó lesz.

Ne félj semmitől

2008. jan. 14. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Igaza van az előttem szólónak is, de mondjuk attól is függ hogy milyen vastag az a hálózsák. Mert ha csak egy anyag akkor szerintem nem árt ill. én biztos betakarnám. Viszont ha béléses.. akkor érdemes az előttem szóló alapján dönteni.

Én spec azt gondolom, hogy betakarnám, bár még csak 17 hetes kismama vagyok lehet ha ott leszek én is másképp cselelkszem. Nah mneg nem utolsó szempont a hőmérséklet sem.

Jó mérlegelést! ;)

2008. jan. 14. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem vagy takaró, vagy egy megfelelő vastagságú hálózsák, a kettő fölösleges. Nyomhatja a picit, zavarhatja, és bele is gabalyodhat.

Én választanék...

2008. jan. 14. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!