Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Rosszul tettem, hogy engedtem...

Rosszul tettem, hogy engedtem neki? Alvás gond

Figyelt kérdés
21 hós a kisfiam. 1 hete nem kap nappal cicit, ezt már el is fogdta. De ma nagyon nehezen aludt el, hisztizett, ivott, fel akart kelni, nem akart elaludni. De nem engedtem ki, mert láttam rajta, hogy nagyon álmos. Azért is hisztizett közel 1 órán keresztül. Túl pörgette magát.
2010. nov. 27. 15:05
 1/7 anonim ***** válasza:
De mit engedtél neki? Nem értem a kérdést!
2010. nov. 27. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Bocsi, lemaradt a nem szó, tehát nem engedtem neki felkelni.
2010. nov. 27. 15:11
 3/7 anonim ***** válasza:
Szia! Szerintem meg jól tetted hogy nem engedted neki, muszáj parancsolni különben holnap vagy holnapután is megpróbálja mert rá is jött hogy egy kis hiszti meg miegyéb és nem is kell aludni. Bárcsak én lennék ilyen ügyes őszintén szólva, bár már alakulok 20 hónapos lányommal :)
2010. nov. 27. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Ma ugyanezt játszotta. Nagyon sajnáltam már szegényt, de már nagyon ideges voltam. Le is raktam ingerülten az ágyra, és rá is kiabáltam. Tudom, nem volt helyes, de már kiakadtam. Most már szépen alszik, elringattam.
2010. dec. 1. 15:08
 5/7 anonim ***** válasza:
mintha az én kislányom lett volna..pfff mit művel csak aludni ne kelljen...16 hós...volt már nekem is hogy úgy felnyomta a pumpám hogy hullafáradt de aludni aaaazt aztán nneeeeeemm...most is nem akart aludni..gondoltam én nem kínlódok...4-kor aludt el a szánkón..most este mi lesz nem tudom..meddig alszik...kell nekik a nevelés csak nehéz mikor megy a hisztiparty..meg sajnálja is az ember..nem akarom hogy sírjon...
2010. dec. 1. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó. Kisfiam most ébredt fel:) Mi is vagy 11-ig fent leszünk az tuti:)
2010. dec. 1. 18:02
 7/7 anonim ***** válasza:
Nálunk tegnap este ugyanez volt. És eddig este ezzel soha nem volt gond. fél 10-kor szokott elaludni, majdnem el is aludt, de lement az ágyról és mi engedtünk itt romlott el minden. 11-kor üvöltve aludt el.
2010. dec. 2. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!