Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy szoktassam le a 6.5...

Hogy szoktassam le a 6.5 hónapos leányzót, hogy ne keljen fel éjszaka cicizni? Nem jött be, hogy egy kis vizet adok, anélkül, hogy kivenném az ágyból, és az sem, hogy későn etettem meg.

Figyelt kérdés
2009. jan. 15. 15:48
 1/3 A kérdező kommentje:
Van, hogy 2-3 óránként felkelt, de az is igaz, hogy mindig jó étvággyal kajál is, és viszonylag könnyen visszaalszik.
2009. jan. 15. 15:50
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Szerintem még nem igazán kellene leszoktatni az éjszkai evésről! Pláne a ciciről! Amikor csak szeretne és tényleg itt az ideje szoptasd! Bár én is tehettem volna, de sajnos nem volt tejem!!! :(((

Nekem ez a privát véleményem!

Minden jót!

2009. jan. 15. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Négy hónaposom teát kap, ez néha használ. Gondolom a benne lévő kevés cukor miatt. Este nagyon bőséges vacsit kap (azaz cumiból is kap enni, így többet eszik-ciciről nem szokott le tőle), valamennyit ez is segít, az első alvása így 5-6 órás.Egyébként két óránként kelne.
2009. jan. 15. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!