Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Sikerült már valakinek leszokt...

Sikerült már valakinek leszoktatnia a babáját az éjszakai szopiról? Hogyan?

Figyelt kérdés
2009. jan. 15. 16:04
 1/4 anonim ***** válasza:
26%
Miért is akarod leszoktatni arrol hogy egyen????? nem értem:S
2009. jan. 15. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
hát az nem fog menni,bármit teszel!idövel majd egyre többet alszik éjjel,de az még odébb lessz!az enyém is felkel mindig!kitartás!
2009. jan. 15. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
49%

Talán azért szeretné leszoktatni, mert éjjel aludni szeretne. Legalábbis én ezért szoktattam le róla 7 és fél hónaposan a lányomat. Szerintem ennyi idősen már a baba is megtanulhatja, hogy az éjszaka alvásra való.


Nálunk úgy ment, hogy eleinte felvettük és ringattuk (vagy a férjem vagy én), aztán azt vettük észre, hogy sokkal kevésbé nyugtalan, ha nem vesszük ki, csak a kiságyban a hátát simogatjuk míg vissza nem alszik.


Mellékesen megjegyzem, hogy ettől még nem szokott le az éjszakai ébredésekről, ezért utána az Aludj jól, gyermekem módszerét alkalmaztuk. De legalább tudtam, hogy nem azért ébred már éjjel, mert éhes-szomjas, hanem azért mert megszokta.

2009. jan. 15. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
mi most 7 hónaposak vagyunk és nagyon szeret a babám szopizni olyannyira hogy éjszaka is 3 oránként kérte de elkezdtünk teázni igy aztán most lecsökent egy szopizásra,nehéz volt és egy hétbe telt amire átált
2009. febr. 22. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!