Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért távolították el a...

Miért távolították el a kislányom szűzhártyáját? Az volt egyáltalán?

Figyelt kérdés

Nagyon el vagyok keseredve, mert átverve érzem magam!

A hétvégén beteg lett a 7 hós kislányom és bevittük az ügyeletre. Megvizsgálta egy doktornő és felvilágosított, hogy egy hártya van a kislányom hüvelybemeneténél amit már el kellett volna távolítani, mert a későbbiekben gondot okozhat, ha megvastagodik. A szűzhártya szót egyszer nem mondta, tehát én abban a tudatban voltam, hogy ez egy másik hártya. A háziorvosunk meg azt mondta, hogy a szűzhártyáját szakították el. Akkor most elvették a lányom "szüzességét"? Ez járhat hátrányokkal, Pl:hamarabb bejutnak a kórokozók a hüvelyébe...stb.?

Járt már más is így???

Köszönöm a válaszokat!


2010. nov. 29. 11:11
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Nem volt összenöve a lányodnak a szemérem ajkai??Azt szokták szkével eltávolítani,bevágni......

Nem a szüzhártya volt ne aggódj.

Egyre több kislánynál fordul elö,hogy a szeméremajkak összenönek egy vékony hártyával-Azt tényleg minél elöbb el kell távolítani.

2010. nov. 29. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!