Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Esett már le a babátok valahon...

Esett már le a babátok valahonnan? Mit csináltatok utána?

Figyelt kérdés

Tegnap este a párom kezéből kiugrott az 1 éves fiúnk, de olyan szerencsétlenül, hogy a fejére esett :(

Szép nagy dudor lett a homlokán, persze azonnal lejegeltük.

A kórházba nem mertem elindulni vele, mert haza is alig tudtunk jönni, akkora hóesés volt itt.

Simán evett és elaludt, éjjel is aludt rendesen, reggel tök jókedvűen ébredt, a puklija sem durva, viszont délelőtt volt egy kis hőemelkedése, ezért most várom, hogy felébredjen és elviszem orvoshoz.

Remélem nincs semmi gáz, mert meg nem bocsátanám magamnak (és a páromnak persze), ha valami baja lett tőle!


2010. nov. 29. 14:34
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Hajjaj... 2 hónaposan otthagytam a nappaliban a kinyitott kanapén hason, mondván úgysem tud menni sehová... aha! Ordítás, megyek be, hát a földön fekszik hanyatt a szőnyegen. Hogy a jó égbe került oda, dunsztom se volt. Felkaptam, és abba is hagyta a sírást azonnal. Nem magasról esett, és puha szőnyegre.

Később még egyszer borult onnan, pedig körbe volt bástyázva, és gőzöm sincs, hogy jöhetett rajta keresztül, de megoldotta. Na innentől kezdve nem raktam ágyra. Vettem habtapit, és a földön volt lent.

Egyébként esett már le játék közben a mi ágyunkról is, apjával voltak ketten, és egy pillanat műve volt az egész. Szegénykémnek vérzett az orra. De ezen kívül semmi baja nem lett.

2010. nov. 29. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

4 hónaposan legurult az ágyról. Rohantam vele azonnal az orvoshoz. Megvizsgálta, minden rendben volt.


Barátnőm fia 1,5 éves, leesett az ágyról, hatalmas pukli a homlokán, sírva jött hozzám mit csináljon a gyerekkel, mondtam vigye orvoshoz, az azonnal röntgenre küldte őket, de szerencsére nem tört be a feje.

1 hónap ágynyugalmat írták élő, csak bent játszhatott óvatosan, nehogy megint elessen és beverje a puklit.

2010. nov. 29. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Első lányom: párszor a mi ágyunkról, 2x a kiságyból, na akkor nagyon megijedtem, 2x a konyhapultról, de ebből 1x direkt. Szerencsére semmi baja nem lett.

Második lányom: még csak az ágyunkról gurult le, picit sírdogált majd nevetve ment játszani tovább. Remélem máshonnan már nem fog lepottyanni. Azért nem árt óvatosnak lenni.

2010. nov. 29. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Kisfiam már 4x esett le az ágyról (ne röhögjetek ki...). Szerencsére nem magas az ágyunk, és semmi baja nem lett. Mindig egy pillanat alatt történt, pl. amíg elnyúltam a pelusért (mégcsak el sem mentem)... Remélem semmi baja nem lesz a babádnak! Majd írd meg, mit mondott a doki.
2010. nov. 29. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Hát pont valamelyik nap esett le az ágyról arcal lefelé 6,5 hós fiam!Előtte való nap már figyeltem,hogy szépen lassan kúszik de azt nem gondoltam,hogy másnap már olyan szélsebesen csinálja,hogy egy pillanat alatt elér az ágy szélére!Mivel arcal lefelé esett a fölső ajkát megütötte ami meg is duzzadt egy kicsit(úgy nézett ki mint Angelina Jolie)Volt 1-2 perc sírás de utánna nem volt semmi gond!Tényleg igaz az,hogy nem lehet 1 percre sem otthagyni őket mert nemtudhatod,hogy mire képesek!
2010. nov. 29. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Kb. négy hónaposan legurult a mamáéknál a franciaágyról a szőnyegre. Nagyon sírt, de meg tudtuk nyugtatni. Semmi baja nem volt. Felhívtuk az orvost, ő elmondta, hogy mire figyeljünk, de nem kellett semmit tenni. Mondjuk nyoma sem volt a fejecskéjén.
2010. nov. 30. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!