Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 4 hónapos múlt a kisfiam. Már...

4 hónapos múlt a kisfiam. Már nem marad meg a karomban fekve, állandóan felül támasztás nélkül, és sokáig úgy akar maradni. Hagyjam, hogy ülve maradjon, vagy fektessem vissza, ha úgy gondolom, hogy elég volt?

Figyelt kérdés
2009. jan. 16. 10:16
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha már egyedül ül, akkor nem lesz baja. Csak az nem jó neki, ha "összeesik", szóval ha nem tudja egyenesen tartani magát. Ha már megy neki, akkor nem lesz semmi gond.
2009. jan. 16. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ha maga´tó ül fel hagyjad.Az én lányom is 4 hósan ült.

Biztosan majd sokan mondják,hogy fektesd,de eröszakkal.....

Rebeka lefeküdt mindíg magától amikor elfáradt.

2009. jan. 16. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Az én kislányom is 4 hós és ülni akar,fekve megfogom a kezét és abban a pillanatban már emeli is a fejét és húzza magát,felül(magától még nme csak ha fogom a kezét)egyenes háttal ül és nézi a kislábát ill. piszkálja!Tetszik neki úgyh szerintem egy picit mindig lehet!

Ne túl sokat,esetleg közben tarts egy kis szünetet fektessed le!Mi így csináljuk!

2009. jan. 16. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha fárad, úgy is mutatja majd. Nálunk olyankor hátracsapja a kezeit, és próbál homorítani, no és persze nyüszög hozzá, olyankor tudom, hogy elfáradt a kis háta. Csináljátok csak bátran!:-)
2009. jan. 16. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi! :)
2009. jan. 16. 11:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!