Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Magatoktol kezdtétek a hozzátá...

Magatoktol kezdtétek a hozzátáplálást vagy az orvos, védönö javasoltahogykezdjétek el? hány honaposan kedtétek, (elsösorban anyatejesbabák)?

Figyelt kérdés
2009. jan. 16. 14:44
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
6 hónaposan kezdtük, most 6,5 hós, de egy üveg desszertet 2 nap alatt tudok beleszuszakolni. A főztöm meg fújfúj :)
2009. jan. 16. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ja, védőnő is javasolta, meg én is szerettem volna kiváltani egy étkezést.
2009. jan. 16. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Mi 4 hosak vagyunk de egyre jobban kevés a tejem a fiamnak nött az igénye de A tejem nem igazodik az annyi amennyi volt igy estére már tápszert kell adnom pár napon bellül ,ha 5 ho körül szeretném elkezdeni a hozzátáplálást beszéljem meg a dokival vagy magamtol is elkezdhetzem?
2009. jan. 16. 14:55
 4/8 anonim ***** válasza:
91%
Én magamtól kezdtem el 4 hónapos körül,de kb.1 hónap volt mire megszokta.Nálunk nem eszia boltit,így mindennap főzők neki.Nem megerőltető és szerintem olcsóbb is sokall.
2009. jan. 16. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
91%
1. vagyok. Úgy hallottam, hogy ha kevés a tej, akkor inkább a hozzátáplálás, mint a tápszer, de ebben nincs tapasztalatom.
2009. jan. 16. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
89%
Én 5 hós korában kezdtem adni egy kis gyümölcsöt szopi után (tehát nem váltottam ki az étkezést, csak kóstoltattam vele). Amivel nagyon ízlett neki, hamar jutottunk odáig, hogy cici helyett inkább az etetőszéket választotta... :-)
2009. jan. 16. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
szia,védőnő javaslatára 4,5 hósan kezdtem el hozzátáplálást,mert kevés lett a tejem,és nem akartam tápszerezni.
2009. jan. 16. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Az én babám anyatejes+tápszeres volt, de 4hónapos korára már egyre tobb tápszer kellett, így elkezdtunk kóstolgatni. Magunktól (ha néhány családtagon múlott volna, már korábban, ezt azért kivédtem). Nagyon óvatosan, lassan, de semmi baj sem lett belole. Persze, ha nem fogadta volna el, akkor maradt volna a tápszer még egy ideig, hisz az is elég táplálo még ilyen korban. De szerencsére sem a kanál nem volt gond, sem az ízek.
2009. jan. 16. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!