Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Csak anyatejes babák anyukái...

Csak anyatejes babák anyukái - nem visel meg benneteket lelkileg a hozzátáplálás kezdete?

Figyelt kérdés
6 hónapos múlt a babám, pár hete eszik mást is, mint anyatejet. Ma húst kóstoltattam vele - egész nap olyan érzésem van, mintha odalenne a kisbabám romlatlansága... Amúgy ő nagyon élvezi az új ízeket, csak én vagyok ettől becsavarodva... :)
2010. nov. 30. 22:28
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Óóó, nagyon köszönöm, hogy írtatok!!! :)
2010. nov. 30. 23:28
 12/18 anonim ***** válasza:
0%

Lehet lepontozni, de szerintem te/ti betegek vagytok!

Szeressétek már EGÉSZSÉGESEN a gyerekeiteket!!!

Behányok már ettől a túlzott ősanya-szereptől.... menjetek költözzetek ki a pusztába, kössétek a melletekre a gyereketeket... ááááá....


Ja és én is szoptatok, 5 hótól hozzátáplálok, és örülök, hogy mást is eszik! Addig fogom szoptatni, amíg NEKI kell, NEKI jó, nem amíg nekem...


LEHET LEPONTOZNI!

2010. dec. 1. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:

Köszönöm a kötekedő választ is. Nyugi, nem pontozlak le. Kicsit erősnek érzem rám/ránk nézve...

Én is addig fogom szoptatni a babámat, ameddig ő akarja, nem tovább. És örömömet lelem abban, ahogy a főzeléket habzsolja. És igen, fontos, hogy most már más ételeket is kapjon. Csak tudod imádok szoptatni, és nekem igenis nehéz lelkileg az elválasztás kezdete. Az vígasztal, hogy majd lesz még több gyerekem, akikkel ezt újra átélhetem. Ősanya lennék ezért? Hát akkor az vagyok! :) (Amúgy semmi olyat nem teszek, amire ugorhatnál: kezdetektől külön szobában alszik, ötször szopik egy nap, éjszaka alszik... s mint látod, hetek óta hozzátáplálok. Nincs kitűzött célom, hogy meddig akarok szoptatni. Szóval nem vagyok a végletek embere, csak talán kicsit érzékeny.) Szia!

2010. dec. 1. 11:42
 14/18 A kérdező kommentje:
Meggondoltam magamat. :) Mégis lepontozlak. Nem értem, hogy a többiek, akik előtted írtak, és veled hasonló véleményen vannak, hogy tudták azt mégis számomra szimpatikus módon, szalonképes stílusban, hasznos válaszként megírni???
2010. dec. 1. 12:39
 15/18 anonim ***** válasza:

A válaszom nem kötekedő volt, hanem a véleményemet írtam le.

Nem bírom ezeket az eltúlzott marhaságokat, nem tartom teljesen normális dolognak!

Én is érzékeny vagyok... könnybe lábad a szemem, ha nézem a kisfiamat alvás közben... ha rámmosolyog... ha kacag... ha pár órára elválunk és az újratalálkozáskor szinte repül a karomba... ha más babákról szomorú híreket hallok... stb.


Ja és nyugodtan lehet lepontozni, épp azért írtam, nem is vártam mást! :)))))


Üdv!

2010. dec. 1. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Mindenkinek lehet velemenye,persze azert normalis hangnemben is le lehet irni.En is tulzasnak tartom azt amit a kerdezo irt ,lehet azert mert nekem mar a masodik gyerekem es nagy korkulombseggel szulettek.Az elsonel en is elsirattam azt a napot amikor amikor nem akart tobbet szopni meg azt amikor a volt hulye anyosom tudtom nelkul a szajaba tette az elso kiskanal almalevet,most pedig tiz evre ra mar alig vartam hogy egyebeyt is kapjon enni,orultem hogy amikor betoltotte a hat honapot mar nem szopott csak ejjel stb .Sajnos ronda szaju kotozkodo nepek mindig is lesznek barmilyen kerdest teszel fel,foleg a gyavak akik kihasznaljak azt hogy az oldal anonim,ne felj ha a valos nevet oda kene irja akkor nem pofazna senki feleslegesen.
2010. dec. 2. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Hisz bevallja hogy csak azert irt hogy lepontozzak,azaz tudta hogy le fogjak pontozni tehat hogy nem jot irt.
2010. dec. 2. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Az én babám még anyatejes, 5 hós, de már várom, hogy megkezdjük a hozzátáplálást. Kicsit szenvedősek a szopik nálunk...sürgősségi császárral szültem, pár napig nem indult meg a tejem, utána a babám nem akart szopizni ezért bimbóvédőt használtunk, amitől cumizavaros lett. Majd utána volt egy időszak amikor szépen szopizott, majd az életünkben elég sok stresszes helyzet adódott, majdnem elment a tejem, most is küzdünk, mert most szopi sztrájkol a lányom :-( :-) Szóval én már várom, mert úgy érzem nem leszek annyira görcsös, hogy biztosan van elég tejem ? eleget evett a babám? :-)

Nagyon szép és meghitt dolog a szoptatás, de van akiknek sajnos nagyon meg kell küzdeni minden egyes szopinál. Én már várom a következő hónapot:-)

2010. dec. 11. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!