Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Csak anyatejes babák anyukái...

Csak anyatejes babák anyukái - nem visel meg benneteket lelkileg a hozzátáplálás kezdete?

Figyelt kérdés
6 hónapos múlt a babám, pár hete eszik mást is, mint anyatejet. Ma húst kóstoltattam vele - egész nap olyan érzésem van, mintha odalenne a kisbabám romlatlansága... Amúgy ő nagyon élvezi az új ízeket, csak én vagyok ettől becsavarodva... :)
2010. nov. 30. 22:28
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
47%
Nekem is hasonló érzésem volt:)) szerencsémre még mindig szoptatom, még napközben is kéri, most múlt 1 éves és minden szoptatást ajándéknak érzek.
2010. nov. 30. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Én már alig vártam a hozzátáplálást,pont fordítva voltam,mint te,bár ilyen nem fordult meg a fejemben,hogy elmúlik a romlatlansága. Ez a természet rendje, a babák egyszercsak megnőnek, bármennyire is nem szeretnénk.
2010. nov. 30. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
51%
De igen,engem is megviselt anno-ahogyan minden megvisel,ami új dolog,és egyben azt jelenti,h már nem annyira csöppek,mint voltak..ami viszont "tanulós" dolog,tehát rajtuk múlik,látom h ügyesednek,annak nagyon örülök.Nem tudom jól kifejezni a lényeget,de remélem érted:)
2010. nov. 30. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Engem nem viselt meg egyaltalan,sot orultem annak hogy eszik mast is amit esetleg az anyatej hat honapos kor utan nem elegit ki,ez a termeszet rendje,sot ha arra gondolsz hogy ezelott husz harminc evvel a gyerekek ittak a tehentejet ebbe a korba vagy mezet stb amit most nem ajanlanak es megis egeszseges felnott valt beloluk...
2010. nov. 30. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

Egyáltalán nem.

Sőt! Nekem így valahogy kézzelfoghatóbb, látom, hogy mit, mennyit eszik. És imádom, ahogy cuppog a kanálon.

2010. nov. 30. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Én is azok közé tartozom, akik alig várták a hozzátáplálást is. :) Nekem meg már olyan "nagylányos" lett így, hogy már elél(ne) nélkülem is :)
2010. nov. 30. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
31%

A kisfiam 9 hónapos, aktívan szopik :)

Engem megviselt a hozzátáplálás, nem is akartam elkezdeni, de muszáj volt, hiszen az anyatej már kevés Neki.

Így az van, hogy reggeli szopi, délelőtt szopi, ebéd főzelék, délután gyümölcs, vagy babapuding, vagy babadesszert, vagy tejpép, vacsi szopi 2*, és még éjjel is szopi 2*. És elalvás is cicin van.

Szóval függők vagyunk :D és örülök, hogy nem csak én vagyok becsavarodva :D

2010. nov. 30. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
74%
Én úgy éreztem, mint amikor megszületett, hogy megint egy kicsit kevésbé az enyém. Eleinte egy test volt velem, aztán csak az én testemből táplálkozott, és ez az eltávolodási folyamat egészen addig fog tartani, amíg valaki mással lesz majd egy test, valaki más fog rá főzni, és szerencsés leszek, ha hetente egyszer felhív.
2010. nov. 30. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Engem inkább az visel meg, hogy nem ízlik neki semmi féle főzelék. :-) komolyan kezd aggasztani... Én is úgy gondolom, hogy kézzelfoghatóbb a mennyiség is, amit megesz. Megenne. Így jobban gyarapszik. Ugyanis az én kicsim a tejcsitől már nem. Viszont régebben, amikor infacolt kapott, eszembe jutott, hogy már nem "szűz" a gyomra...
2010. nov. 30. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
23.11 Ez olyan igazul-szomorúan-szép volt..
2010. nov. 30. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!