Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hányasra állítsam az Angel...

Hányasra állítsam az Angel Care érzékenységét? Ha 6-oson van, akkor nem fogja mozgásnak érzékelni a tv és rádió rezonanciáját és nem felejt el jelezni, ha a gyerek nem vesz levegőt?

Figyelt kérdés
2010. dec. 1. 08:39
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Hármas a gyári beállítás. Nálunk ezen van.
2010. dec. 1. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

A mienken 5 a maximum, és azon van, mert szeret vándorolni a fiam az ágyban, így viszont még nem volt téves riasztás sem, mindig érzékeli! Nem hiszem, hogy a tv, rádió bezavarna. Volt már, hogy kikaptam a kicsit az ágyból, és nem kapcsoltam ki a figyelőt, de ment a tv és elég gyorsan elkezdett csipogni a kütyü!

Úgyis éjszaka van a legnagyobb jelentősége a légzésfigyelőnek, akkor meg gondolom nem megy se a tv se a rádió?!

2010. dec. 1. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Persze, nem megy éllel a tv, de ma reggel 7kor bekapcsoltam, a baba még aludt és kb. fél 8kor beriasztott a légzésfigyelő. Szerencsére semmi baj nem volt, megmozgattam őt és szépen lélegzett is, de ha hangosabban szólt volna a tv, akkor félek, hogy nem jelez, ha a pici elfelejt levegőt venni.


Nekem is 3-ason van egyébként.

2010. dec. 1. 09:43
 4/11 anonim ***** válasza:
Eleinte nálunk is 3-ason volt. Többször riasztott tévesen, ezért a maximumra tekertük. Azóta szerencsére nem volt gond. Szerintem nyugodtan csavard a 6-ra!
2010. dec. 1. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Nálunk falon keresztül bezavart a tv, felhivtam őket és azt mondták, hogy 4-es erősségre kell állítani mert az a normális a magyar háztartásokban.

Ha van a közelben bármi ami vezeték nélküli akkor még azt is érdemes kivinni a szobából.

Gondolok itt pl. wifi-re, vezeték nélküli fülhallgatóra (nálunk 3x kellett kicseréltetni mire nem okozott gondot, pedig a nappaliban volt. Ja és még annyit mondott a hölgy hogy ne töltsük a mobiltelefont a töltőn abban a szobában ahol a légzésfigyelő van.

2010. dec. 3. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
nálunk olyan volt,hogy kivettem a picit etetni, és elfelejtettem kikapcsolni.ment a hősugárzó és nem csipogott.
2010. dec. 3. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nálunk ha a forgó bekapcsolva volt és elfelejtettem a légzésfigyelőt kikapcsolni, akkor nem csipogott, ha kivettem a babám. Viszont volt, hogy a babám lábát emelgettem, mert fájt a hasa, akkor meg beriasztott.
2010. dec. 3. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

De ha még a tv-t is érzékeli, akkor miért kell 6-osra állítani? Akkor még érzékenyebb, a még kisebb mozgásokat is megérzi, nem? Tudtommal a 6-os, vagyis nagyon érzékeny állás a legkisebb babákhoz való, mert az ő apró mozgásukat nehéz megéreznie a gépnek.

Nálunk 3-ason van, soha nem riasztott be tévesen.

Az meg csak az én véleményem fizikai ismereteim és a figyelő füzete alapján, hogy a benne lévő piezo kristályok a mozgást érzékelik, nem a tv-t meg wifit. Rezeghet a hősugárzó és a forgó az ágyon, de nem a tv, rádió, wifi, ez zöldség, akárki is találta ki. Szerintem...

2010. dec. 3. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Én kipróbáltam,mert nálunk a férjem tévedésből 1-esre csavarta, mert azt hitte az a hang érzékelő... Egy este becsipogott 4!!-szer, bár riasztásig nem jutott el. Amit én tapasztaltam. Az 1-es fokozaton 5 mp-ig tartó gyenge/nincs mozgásra becsipog, majd újabb 5 mp múlva be is riaszt, ha a gyerek a csipogástól nem mozdult meg. A 3-as fokozat 15 mp gyenge/nincs mozgásra csipog be és újabb 5 mp után riaszt. Nekem az jött le, hogy minél magasabb a szám, annál érzéketlenebb a figyelő. Ezért is van az, hogy az elvándorló babáknál fentebb kell tekerni, mert azt több ideig is nem érzékeli esetleg. Nálunk is 3-ason van azóta, és nem volt eddig semmi - lekopogom - úgyhogy ha ennyire érzékeny a Ti légzésfigyelőtök, akkor a 6-osnak jónak kell lennie. Nekünk 5 a legtöbb, és azt nem néztem meg, hogy hány mp-re riasztana, de lehet, hogy 5 mp-ként ugrik egyet.
2010. dec. 4. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Nem zöldség amit írtam mert 3x mentünk vissza az üzletbe hogy kicseréljük a fülhallgatót mert az zavart a nappaliban. Végül vezetékeset kellett venni.

Kedves XY válaszoló: A légzésfigyelőnek IS és egyéb elektronikai eszköznek IS van RÁDIÓFREKVENCIÁJA ezért zavarja be a légzésfigyelőt!!!!!!!!!!!!!!!!!

2010. dec. 5. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!