Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hányasra állítsam az Angel...

Hányasra állítsam az Angel Care érzékenységét? Ha 6-oson van, akkor nem fogja mozgásnak érzékelni a tv és rádió rezonanciáját és nem felejt el jelezni, ha a gyerek nem vesz levegőt?

Figyelt kérdés
2010. dec. 1. 08:39
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Ok, így már értem.

Bocs, nem akartalak megbántani :-), de szerintem más is lehetett a válaszolók közt, aki nem értette jól a kérdést, ugyanis nem szerepelt benne, hogy a vezeték nélküli változatról van szó. Nekünk vezetékes van, nem is gondoltam rá, hogy másfajta is van, pedig amikor vettük, azt is megnéztük.

Persze, a másik esetében igaz, hogy bezavarhat. A mi wifi-nknek állítani kellett a frekvenciáján, mert annyi wifi működik a házban, hogy mindig elvesztette a laptop a jelet, bezavarták egymást. Ha esetleg a wifi miatt jelez tévesen a figyelő, akkor lehet, hogy a frekvencia módosítása megoldja a gondot, persze ez nem biztos, elég érzékenyek ezek a szerkezetek...

2010. dec. 5. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!