Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A "soha nem hagyom sírni"...

A "soha nem hagyom sírni" anyukák hogy tudnak elmenni WC-re?

Figyelt kérdés

Nem kötekedni akarok. Őszintén érdekel.

Nekem egy kis hasfájós bőgőzsák adatott. Első babám, és nagyon szeretem, sokat dajkálom, de azért a WC-re nem tudom magammal vinni.

Vagy ezt ne szó szerint értsem, hanem principiálisan?


2010. dec. 2. 08:58
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
hordozóban csücsült a wc előtt. ő annyira sírt, h nem vett levegőt, szóval nem volt választásom:)
2010. dec. 2. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Igen, ennyire ne vedd szó szerint. Viszont enni mindig úgy ettem, hogy az ölemben volt. Hál' Istennek, kinőtte amikor már mászni is tudott. A tesói meg nyugisak voltak, velük nem volt ilyen gond.
2010. dec. 2. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ezt csak "principiálisan" lehet érteni, de ha mégsem, akkor az biztosan első baba. :o)


Nekem is elvem, hogy nem hagyom őket sírni (bár később a hisztinél ez kicsit változik), épp a WC-re szabad bejárásuk van. :o)

2010. dec. 2. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
53%
Biztos sír az ilyen anyukák gyerek is, csak itt azt írják hogy sose sír. Vagy csak mi vagyunk ilyen szerencsétlenek hogy ilyen sírós kisbabánk lett... Bár szerencsére nálunk már elmúlt de volt idő mikor egy fél óra csend se volt. És szerintem az aki azt írja nem hagyja sírni az azért nem teljesen úgy van ám...
2010. dec. 2. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Hát én nem hagyom sírni, viszont nemigen sír. Amikor kicsi volt leraktam a játszószőnyegre, tettem neki rá valamilyen új csörgőt, stb, azzal elvolt addig. Most meg jön utánam a slozira, így nem sír.
2010. dec. 2. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Reggeltől estig ölben volt. Volt hintája, míg wc-ztem 5- percig elvolt benne. Főzni akkor főztem míg aludt, a következő alvásnál aludtam vele. Úgy neteztem hogy a szopi párnàn feküdt az ölemben a kanapén:)
2010. dec. 2. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Én a "soha nem hagyon sírni"-t úgy értelmezem, hogy ha a kiságyban sír, akkor nem hagyom ott, hogy majd elalszik. Ez a wc-re menés dolog... eddig csak azt hittem, hogy a szeparációs szorongós korban van ez a "wc-re sem tudok menni nélküle" én ezt úgy oldottam meg,hogy ő addig játszik a wc ajtóval, vagy kukucsolunk, vagy kopogtatjuk az ajtót (ő kívül én belül) - panel wc, tehát pici.

Eszembe sem jutott, hogy addig is kellett wc-znem, mikor icipici karonülő volt, pedig akkor sokat sírt a hasa miatt. Nem is emlékszem, hogy hogy oldottam meg. Valósuzínűleg addig a kiságyban volt és vagy sírt vagy nem, dehát ez kb. két perc. Ez nem a hagyom sírni kategória.... Azért annyi tényleg "nem árt a tüdejének" (huuu de haragudtam mindenkire, aki ezt mondta mindig nekem, hogy hadd sírjon egy kicsit az a gyerek...) :o)

2010. dec. 2. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Míg kicsi volt nekem nem tűnt fel, hogy ilyen igényeim is vannak :S Most 1 éves és korábban vagy akkor mentem wc-re amikor láttam leköti magát valamivel, vagy amióta mászik nyitott wc ajtónál végzem a dolgom(szülés előtt soha nem értettem hogy lehet akár egy baba előtt wc-ni, inkább kicsit megbotránkoztatott, na de az élet útjai kifürkészhetetlenek:))) )
2010. dec. 2. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
65%
Amikor pisilni kell pisilni megyek. Ha sír sír. Egész nap ölben lenni meg ráncigálni azért az kicsit erős. Előfordult hogy míg reggeliztem azt is végigsírta (de nem üvöltötte). Ha nem ettem volna nem lett volna tejem. Ki meg nem tudtam vinni, mert eleinte utálta a pihenőszéket. Volt hogy annyira ki voltam, hogy míg üvöltött a gyerek mellettem a francia ágyon én simán bealudtam... van az a fáradtság.
2010. dec. 2. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én mindenhová viszem a lakásban magammal, először a babyhordozóban, majd a babakocsiban, most etetőszékben ücsörög, de simán leteszem magam mellé a fürdőben is, amíg WCzek. Közben is dumálunk, énekelek. Tényleg jó lenne néha legalább ezt egyedül intézni, de miért pont ezt csinálnám akkor és úgy, amikor szeretném:)
2010. dec. 3. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!