Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Melyik cipőmárka lenne a...

Melyik cipőmárka lenne a legjobb első cipőnek?

Figyelt kérdés
11 hós kisfiamnak kéne,mert már ügyesen lépeget.Sokan írják a Siestát.Ezen kívül mi jöhet még szóba,ami jó lenne első cipőnek?
2009. márc. 5. 17:40
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
88%

Nagyon sok jó márka van.Ha bentre akarsz vagy gumi talpú zoknit vagy teljesen bőr cipőt nézz.Sztem az a jó első cipő,aminek puha,hajléjkony talpa van.

Nekünk kölcsön volt ilyen éy nagyon jó:

[link]

Annyi a baja,hogy nem harántemelős,mert zárt cipőből az a jó.Az enyém csak gyakorolt benne.

2009. márc. 5. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Én a Zetpol cipőkkel szemezek és a Siesta árán tudok venni min. 3 párat.
2009. márc. 5. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
2. nak jótanácsként,ha netről rendelsz mérd le a baba talpát.A Zetpol cipők picit kisebbek,mit a drágábbak és ezért érdemes 1 számmal nagyobbat venni,mint amekkora amúgy kellene.Az én babámnak most a 20as jó,de a Zetpol méretezése szerint 21es kell.
2009. márc. 5. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Az othopéd szakorvosunk a Siesta és a Liliputi cipőket javasolta és ami fontos hogy soha nem szabad használt már más által kitaposott kiscipőt adni a babára!

2009. márc. 5. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Köszönöm szépen:) Miskolcon van bolt, majd ott próbálunk, de ha nem jön össze akkor mindenképp mérek.Milyennek találod a cipőt?

a 2. voltam

2009. márc. 5. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk is most kell majd lassan az első cipőcske!Én a Liliputi cipővel szemezek!Találkoztam már 3 anyukával aki ezt használja a babájának,és mindhárman dicsérték.És itt a gyakorikérdéseken is.www.liliputi.hu
2009. márc. 5. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
A Zetpol is jó+a tesz-veszen találtam új Estrella nevűt,ami magyar gyártmány hasonló,mint a Liliputi csak olcsóbb.
2009. márc. 5. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a deichmannos elefanten meg a clarks is jó, kellően hajlékony a talpa és kivül-belül bőr.


Nekünk 2 liliputis cipink is van, nagyon jó de csak bentre, kint pillanatok alatt elkopik a kis vékony bőre...

Nem is értem hogyan lehet azt kintinek használni.

Furcsa ez a doki véleménye, hogy siestát is meg liliputit is ajánlja? Pont csak az egyik vagy csak a másik mellett szokta letenni vki a voksát, mert az egyik épp a láb támasztása, meg fogása mellett van a liliputi meg a szabad mozgás és semmi támasztás mellett van.

2009. márc. 5. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm mindenkinek a hasznos válaszokat!
2009. márc. 5. 18:07
 10/15 anonim ***** válasza:
86%

Ja és annyi hogy a zetpol az általában textil, vagy plüss vagy ilyen anyagból van, szóval az nem bőr.

Én fiamnak az nem olyan jó, beleizzad a lába és nem is olyan tartós.Plusz hipp hopp beázik:)

2009. márc. 5. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!