Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Augusztusra várom első gyermek...

Augusztusra várom első gyermekem. Melyik a legjobb babakocsi fajta?

Figyelt kérdés
Amelyiknek nagy kerekei vannak(nem forognak),2 irányba tolható,könnyen kezelhető és jól lehet vele közlekedni.És persze árban elfogadható :-)
2009. ápr. 21. 11:34
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia!


Szerintem ez mindenkinek egyéni. Van aki a disegnra megy, van aki a könnyített vázasat részesíti előnyben. Vedd figyelmebe a környezeti adottságokat. Tehát ha városban éltek akkor ott nincs sok földesút stb... Kell e közlekedned majd tömegközlekedési eszközzel, a baba érdekei is fontosak, tehát hogy kényelmes, tágas legyen, lehessen téliesíteni, legyen legalább hordozó hozzá de ha mózes is van hozzá az is jól jöhet, lábzsák, esővédő, napernyő. Én például Pikkolino babakocsit vettem aminek bolygósíthatóak a kerekei és könnyített váza van. Tágas és három éves korig tudja használni a baba. Ha szeretnétek kistesót akkor azt is bele kell kalkulálni. Tehát nézelődj, olvasgass és tájékozódj a neten minél több típusról és a végére ki fog alakulni hogy neked mik az elvárásaid, elképzeléseid. Ezek után könnyebben meg tudod hozni a döntést. Én a mienkkel maximálisan elégedett vagyok az ára egy éve újonnan 57.0000 Ft volt és a fenti kritériumok mindegyikének megfelelt, annyi hogy mózes nem járt hozzá de arra nekünk nem is volt szükségünk. Könnyű szülést és boldog babázást kívánok. 1 éves kislány anyukája

2009. ápr. 21. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Szia!

Köszönöm a választ!Persze nézelődök csak olyan nehéz dönteni.Próbálok tapasztalatot gyűjteni, ezért is kérdeztem meg itt hogy ki-mit ajánl?

Kellemes időtöltést kívánok a babáddal :-)

2009. ápr. 21. 11:59
 3/4 anonim ***** válasza:
Mindenképpen téliesíthető legyen!Nekünk nagy kerekei vannak és átmegy mindenen!Hóban is simán közlekedtünk.Ja és a tolás irányát is jó,ha tudod változtatni!
2009. ápr. 21. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a második választ is.Mindenféleképpen olyat akarunk amelyik 2 irányban tolható.
2009. ápr. 21. 12:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!