Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Babám fél a turmix hangjától....

Babám fél a turmix hangjától. Nincs valami tanácsotok, hogyan oldjam a félelmét? Vagy egyszer csak elmúlik magától?

Figyelt kérdés
Muszáj vagyok előre gyártani előző este a kaját neki, mikor apával van, és eltereli a figyelmét, de jobb lenne, ha frissebb lenne neki, főleg a gyümik. Tanács?
2010. dec. 6. 11:27
 1/10 anonim ***** válasza:

Gondolom még alszik délelőtt is,nem?

Mi lenne, ha akkor csinálnád, míg alszik. Vagy behallatszik hozzá?

2010. dec. 6. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Igen, az a gond, hogy közvetlenül a konyha mellett van a szobája, és ha elalszik, nem merem beinditani, mert ha nem tudja kialudni magát, iszonyú nyűgös, és akkor még megetetni sem tudom.
2010. dec. 6. 11:36
 3/10 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy kinevetsz, de a lányomnál úgy csináltam, hogy kimentem az előszobába, vagy be a kamrába, és ott turmixoltam. Ezek estek legtávolabb a szobájától, az amúgy pindurka lakásunkban.
2010. dec. 6. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Az én lányom is fél a turmixtól, ezért én a fürdőszobában szoktam zúgni. :)
2010. dec. 6. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
21hos a fiam,most értük el azt a szintet ha minden rendben van nála nem nyügös stb.,és ha közben beszélek hozzá akkor nem fél!Előzőleg gyorsan próbáltam turmixolni hagytam sirni aztán megnyugtattam nem tudtam máshogy megoldani,mivel nekünk icipici lakásunk volt és minden egybe van nyitva!Mennyi idős a babád?
2010. dec. 6. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Szia!

Én eleinte úgy csináltam hogy az ölemben volt!Így ő is látta,hogy semmi baj,anyának sem fáj!2-3 hónap volt mire már észre sem veszi!Annyit mindig szólok neki előtte,hogy bzzzzz!

De ő is nagyon ordított!Mikor az ölemben volt,akkor is majd végig a szemébe néztem és vigyorogtam,meg hülyéskedtem vele közben!Vagy berregtem én is és hülye fejet vágtam!

Sok szerencsét!

2010. dec. 6. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nálunk volt ilyen időszak, aztán elmúlt. Én frissen csináltam, azt az1-2 percet végigsírta aztán rögtön abbahagyta ahogy én is.
2010. dec. 6. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

szia, felsorolom, mi mindetől félt eddig a kislányom: epilátor, porszívó, turmix, gépi habverő, hajszárító, vonat, repülő, légkalapács....ezeket mind kinőtte. ha nem volt muszáj, akkor nem tettem ki ennek őt, ha meg muszáj volt, igyekeztem gyorsan letudni. a külső zajforrásoknál mindig elmondtam hogy nem bánt, elmegy, abbahagyja stb. (pl. a repülő ha jött, sokáig egyből jött fel az ölembe sírva az utcán. ma már ha meglát egyet, kacag és mutogatja nagy boldogan). :) vannak iylen érzékenyebb babák, de ők is kinövik idővel.

2 éves kislány anyukája

2010. dec. 6. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. Remélem, hamarosan vagy kinövi, vagy rájön, hogy nincs semmi baj, ha "zúgolódok" :)

Nekünk is az a gond, hogy kicsi a lakásunk, és szinte minden egybe van nyitva, tehát nem tudok sehová elbújni. Legfeljebb a fürdőszobába :)

Egyébként 7 hós a babucim

Köszike mindenkinek

2010. dec. 6. 14:50
 10/10 anonim ***** válasza:

Szia.

Én úgy csináltam hogy nézett, közben mondtam neki hogy brrrrrrümbrüüüüüüüüüüüm és nevettem.

Ma már élvezi, ha hajszárítok, ha turmixolok. Mindent:)

2010. dec. 7. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!