Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan szórakoztassam 4 hetes...

Hogyan szórakoztassam 4 hetes babámat?

Figyelt kérdés
Napközben nagyon keveset alszik, viszont nagyon sír, ha nem foglalkozom vele. Hogyan tudnám lekötni órákon keresztül? Már rekedtre énekeltem a torkom, a csörgő 5 percig köti le. Legszívesebben a karomon ül és nézeget, de csak úgy szereti, ha közben sétálok. Nem sokáig bírom, mert mát több, mint 5 kiló. Ötletek? Köszönöm.
2009. jan. 19. 11:04
 1/2 anonim ***** válasza:
Bár én nem használtam, de sokaknak segít a hordozókendő. Amit viszont én is használtam, az a pihenőszék. Arra volt erősítve egy zenélő-forgó, hát imádta! Ha egyiket sem tudod beszerezni, akkor próbáld hasra fordítani. A lányom szinte csak úgy szeretett aludni, mai napig úgy alszik (2 éves). De ilyenkor maradj a szobában, vagy kapcsolj légzésfigyelőt!!!
2009. jan. 19. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszi! Hason sír a legjobban. :(

A hordozókendő viszont jó ötlet! :)

2009. jan. 19. 14:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!