Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Orrtisztítás-vita? Szerintetek...

Orrtisztítás-vita? Szerintetek szükséges naponta piszkálni a picúr orrát?

Figyelt kérdés
A párom és köztem megy a vita ezzel kapcsolatban. Apa szerint minden este ki kell takaritani az 1 éves lányunk orrából a cicakakit. Én pedig fölösleges procedúrának tartom.
2010. dec. 7. 13:58
 1/8 anonim ***** válasza:
sztem nem kell , csak ha látjátok hogy nagyon olyan. én fürdés után néha kiszedem ha nagyobb van benne a kislányom orrából, de ha épp olyanja vanhogy ne engedi akkor nem törődüm vele. ha őt zarvarja, úgyis addig dörgöli amgí ki nem jön. :)
2010. dec. 7. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
most ezt nem teljesen ertem. akkor is minden este meg kell csinalni, ha amugy rendesen kap levegöt az orran? mert az enyemnek, ha folyik azn orra, akkor midnen alvas elött, meg utan megcsinalom, hogy kapjon levegöt (föleg, hogy kis cumis, nem tud cumizni, ha tele van az orra :) ), de ha minden rendben, akkor beken hagyom :)
2010. dec. 7. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Ha nem náthás, és nincs eldugulva az orra, akkor dehogy kell piszkálni. Én még így sem porszívózom ki minden este, hogy most épp beteg és taknyos. Ha előtte sír kicsit (amit szokott, hisz fáradt már akkorra) akkor kifolyik az orrából.


Ha nem beteg a gyerek, csak ott van benne egy-két cica? Hát, ha elérhető helyen van, és nagy, akkor kikapom egy papírzsepivel, napszaktól függetlenül is.. de egyébként nem piszkálom. (ja,és utálja is...)

2010. dec. 7. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én is csak akkor szedem ki pézsével, ha egyértelműen látszik, hogy van benne valami. Egyébként apa fürdet, ő azért este alaposan megsuvickolja a kis gengsztert. :)
2010. dec. 7. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Kutya baja a kiscsajnak (sőt, sosem volt még náthás - az orrszivót nem is ismeri). Nem cumizik.

Párom szerint jobban alszik, ha teljesen tiszta az orra.

Szerintem pedig úgyis kitüsszenti, ha zavarja.

Köszi az eddigi válaszaitokat!

2010. dec. 7. 14:10
 6/8 A kérdező kommentje:
Ja és a kisasszony elég nehezem tűri a "törődést".
2010. dec. 7. 14:11
 7/8 anonim ***** válasza:
ha nem beteg, akkor minek szívnátok??
2010. dec. 7. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ne hagyd neki. Te vagy az anyukája. De ha ennyire nem lehet róla lebeszélni, kérdezze meg a védőnőtől.
2010. dec. 7. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!