Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Bébiételt adtok vagy mixeltek...

Bébiételt adtok vagy mixeltek saját kezűleg babátoknak? Vagy is-is?

Figyelt kérdés
2010. dec. 7. 16:02
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Hááát én szeretnék is-is!De nem hajlandó megenni a főztöm(szép kilátások),sokat neki állok ,megcsinálom,kotyvasztok,majd kivágoma kukába mert nem eszi meg és hozom az üvegeset,azt persze benyomja:S !
2010. dec. 7. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Nekem meg az üvegeset nem eszi meg:)Főzök neki mindig éws nem tart sokkból és mégis csak jobb,mint az üveges.
2010. dec. 7. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Dettó!:)De az üvegesből sem mindet.A főzelékeket mind kifújja:(
2010. dec. 7. 16:07
 4/12 anonim ***** válasza:
Sziasztok Lányok! De jóóóó Neked, kedves Első!!!! Nekem meg minden nap főznöm kell. Ez önmagában nem gond, csak, ha megyünk valahová, akkor előre kell főznöm ebédre, és csomagolni, hogy vinni tudjam magammal. Sőt vacsorára is a maradék főzeléket eszi a kisfiam. Néha jó lenne, ha csak bontanék egy bébiételt, és megenné :-( Minden jót Nektek. Üdv, 1 éves kisfiú anyukája
2010. dec. 7. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

én üvegest fogok, akkor fogok neki adni sajátot ha kapok otthonról kertböl. itt ahol élek csak boltban tudok venni neki zöldséget gyümölcsöt és a legtöbb inport áru és ezer vegyszerrel kezelt meddigre hozzánk ér.

a hipp nek meg kimondottan bio dolgai vannak. megnéztem az összetevöket és semmi extra ugyan az amit te föznél bele.

de mi még csak 1 hónap múlva kezdjük.

2010. dec. 7. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
12%
Az üvege4s is lehet káros.Szerinted mitől áll el évekig?Ez csak egy kifogás,hogy az ellenörzött meg stb.
2010. dec. 7. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Már egy éves, kb 9 hónapos koráig csak az üvegeset ette meg. Pedig mindig próbálkoztam a sajátommal is, nem kellett neki.

Most megeszi mind a kettőt már, így ha olyan a kaja amit mi eszünk hogy ehet belőle, akkor kap olyat(persze ilyenkor fűszerekkel vigyázok), ha nem akkor üvegeset eszik.

2010. dec. 7. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Én főzök a 9 hónapos lányomnak. Akkor kap bébiételt, ha olyan kaját adok, amit mi nem szoktunk enni. Pl spenót, marhahúsos étel... Azt megkapja üvegesben. Neki egyébként teljesen mindegy mit adok, mindent megeszik.
2010. dec. 7. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Én szerencsésnek mondhatom magam,mert megeszik mindent amit csinálok neki.De imádja az üveges bébiételeket is.Ha nem szereti a főztödet akkor állítólag ha az üvegesbe kevergeted a sajátodat persze mindig emelni kell az adagot akkor átáll rá.Nem tudom mert nekünk nincs ilyen gondunk szerencsére.De egy próbát megér.
2010. dec. 7. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Az én kicsim nem eszi meg a főztöm. A tejpépet sem nagyon. Sárgarépát, brokkolit, sütőtököt meg semmilyen formában nem eszik. Úgyhogy üvegeset adok neki.
2010. dec. 7. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!