Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen márkájú bébiételt...

Milyen márkájú bébiételt vesztek a babátoknak?

Figyelt kérdés
Melyikeket szereti, és melyik az ami nagyon nem jött be? Melyik szerintetek a legegészségesebb? És melyik az amit szeret, és árban sem a lehető leghúzósabb? Nálunk még kicsit odébb van a hozzátáplálás (3 hónaposak vagyunk) csak közvéleményt kutatnék, hogy nagyátlagban mi a helyzet :)
2011. febr. 23. 16:55
 1/8 anonim ***** válasza:

Szia!


Én Hippet szoktam vásárolni. Nagyom szereti, és én ebben a márkában bízom meg. Emellett főzök is, mert azért annyira nem változatos a választék sajnos.. 8 hónapos

2011. febr. 23. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Szia.

Mi anno Univert és Kecskemétit vettünk,nagy ritkán Hippet,mert az nagyon drága. Szerencsére a lányomnak mindegy volt,nem válogatott. Nem is ette sokáig a bébiételeket,hamar áttért a darabosra.

1éves lányka anyukája.

2011. febr. 23. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Kisfiam 7 hónapos elmúlt. Én csak gyümölcsös bébiételeket vásárolok, mivel nem igazán van idény gyümölcs, amit ehetne. (Főzeléket mindig frissen készítem neki.) Hipp, Univer, Kecseméti, Nesthlé! A lényeg, hogy ne legyen benne hozzáadott CUKOR! Nekem ez a fő szempont! Megbízható és ellenőrzött alapanyagokból készülnek ezek az ételek, de úgyis a babád fog dönteni arról, hogy melyik is ízlik neki igazán (majd)!

Amit csak lehet, inkább frissen készíts majd Neki (szerintem). Persze szükség esetén jól jöhet egy üveg bébiétel is.

2011. febr. 23. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat. Természetesen leginkább én fogom neki készíteni, de ha utazunk majd, akkor jól jöhet. Meg már csak a változatosság miatt is egyszer egyszer lecsúszhat egy kis üveges is. Persze csak ha a kisfiam is úgy akarja majd.
2011. febr. 23. 17:18
 5/8 anonim ***** válasza:

mi Nestlé-t eszünk

ott dolgoztam , igy rengeteg bébiételt, italt és tápszert kapunk:-D

2011. febr. 23. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
A kis szerencsés :) Köszönöm a választ :)
2011. febr. 23. 17:24
 7/8 anonim ***** válasza:

Szia, sok mindent kipróbáltam, nekem is az univer jött be a főzelékekből, de gyümölcsökből pl. jó az olcsó ovko is, a körtéje nagyon-nagyon finom pl.

A hippet is megveszem neki néha, amikor olcsón látom - pl a dm-ben most a kuponnal - de abból inkább a bébiitalokat veszem neki, mert azok nagyon-nagyon finomak.

A kecskemétit nem szereti annyira, abból is a gyümölcsöket nagyjából megeszi. Én úgy vettem észre, ahogy persze én is kóstolgattam őket, vagy megettem a maradékot, hogy a kecskeméti íztelenebb, mint a többi, főleg a főzelék, mintha mindegyiknek ugyanolyan íze lenne...leginkább semmilyen. Nem is ette meg a fiam, míg az univert azonnal.

Nestléből még nem próbáltam főzeléket, de nagyon finom a gyümölcse

Ami még nagyon bejön a fiamnak, az a Milupa Frutapruta, 4 db-os kiszerelésben lehet kapni és nagyon-nagyon finom! - csak drága, de a Müllerben van hasonló olcsóbban.

2011. febr. 23. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm hogy ilyen részletesen válaszoltál. NAGY SEGÍTSÉG :)
2011. febr. 24. 09:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!