Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mitől lehet ez? Mit tehetnék...

Mitől lehet ez? Mit tehetnék hogy megint nyugodtan aludjon?

Figyelt kérdés
Az 5,5 hós kisfiam kb.1 hete nagyon nyugtalanul alszik. kb 9kor elalszik, éjfélig nincs gond, utánna kb óránként "megébred", mocorog, mászik, forgolódik a kiságyában, de közben zárva van a szeme, mntha aludna, van hogy fel is sír. Már kezdek kimerülni a nem alvástól
2009. jan. 20. 11:27
 1/6 anonim ***** válasza:
Én már egy hónapja így vagyok. Foga esetleg? Nálunk aza gond.
2009. jan. 20. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Még nem bújt ki egy fogacska sem, én is a fogzásra gondoltam, de nem piszkálja a száját/ínyét esténként
2009. jan. 20. 11:32
 3/6 anonim ***** válasza:
Nálunk egész nap megy a rágás. esetleg fázik? kényelmetlen neki a hálóruci? Pocakfájás? Szokott veletek aludni?
2009. jan. 20. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ha ezelőtt veletek aludt esetleg akkor lehet, hogy téged keres, vagy a foga bántja, netalán fázik. Énis azokra a dolgokra tudok gondolni amiket az előttem iró irt.

Nálunk is probléma volt ez, de miót beraktam egy olajradiátort a szobájába és minimumon megy éjszaka azota nincs éjszakai ébredés! Probálj ki te is több dolgot!!

2009. jan. 20. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Elöttem már leírták a lehetöse´geket.Valósínü,hogy te´ged keres...

Bánthatja a foga is.

Nekem a lányom több mint 11 hónapja minden éjjel 4x 5x ébred.meglehe szokni.Elözször olyan voltam mint egy zombi...Mára már csak felkelni nehéz.

2009. jan. 20. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nálunk detto, egyik ismerősöm most küldött egy cikket, hogy az új mozgásforműktól is lehet. Nekem is felsír élesen, és rőgja le a takarót magáról. Foga még nem jön, vizsont már gyakorolja a kúszást. Forgolódni nem tud.Nálatok nem lehet ez? Elvileg megzavarja őket amikor új dolgokat tanúlnak.
2009. jan. 20. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!