Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha a babáitoknak tüszős...

Ha a babáitoknak tüszős mandula gyulladása volt, milyen tünetek jelentkeztek a betegség ideje alatt?

Figyelt kérdés
2010. dec. 13. 12:40
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
MAgas láz, hányás
2010. dec. 13. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Magas láz, aluszékonyság, nem evett és alig ivott.
2010. dec. 13. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Köszi a választ!Kislányomnak a testén csalánszerű kiütések jöttek ki amik 30 perc alatt eltűnnek és egy idő után újra előjönnek,és nagyon izzad.Ez normális ilyenkor?
2010. dec. 13. 12:55
 4/13 anonim ***** válasza:

Szerintem ez valamilyen allergiás reakció, hívd a dokit!Lehet valamelyik gyógyszerre!


Nekünk 4 hete volt tüszős mandula gyulladása és csak nagyon taknyos volt és csak szopizni volt halandó!Semmit nem evett 1 éves!

És kis rekedt volt a hangja!nálunk az orrmandula is nagyon duzzadt volt!Nagyon sokáig horkolt!

2010. dec. 13. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Ez már akkor elkezdődött amikor még nem szedtük a gyógyszert,mondtam a dokinak de ő azt mondta,hogy a így lökődik ki a betegség.Szintem ez baromság.Azóta is folyamatosan jön ki rajta,főleg akkor van sok kiütés mikor kezd megint lázas lenni.
2010. dec. 13. 13:04
 6/13 anonim ***** válasza:
Szed gyógyszert?Antibiotikumot?Nem lehet,hogy attól.
2010. dec. 13. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Augmentint,cataflam cseppet,de ez már akkor kezdődött mikor,még "csak" lázas volt és nem vittük orvoshoz.
2010. dec. 13. 13:15
 8/13 anonim ***** válasza:
2. vagyok. Mi sajnos kórházba kerültünk vele és nekünk is voltak kiütések. Leginkább a karján, néha a hasán. Időnként előjöttek, majd elmúltak, újra visszajöttek. Először nekünk is az antibiotikumra gondoltak, de váltottak gyógyszert és akkor is előjöttek. Nekünk is azt mondták, hogy a betegség okozta.
2010. dec. 13. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Miért kellett szegénykének befeküdni?
2010. dec. 13. 13:21
 10/13 anonim ***** válasza:
A végén már annyira fájt a torka, hogy semmit nem volt hajlandó inni. Féltem a kiszáradástól ezért bevittük egy kis infúzióra. Ráadásul a kórházban kiderült, hogy kezdődő tüdőgyulladása van, amit persze a gyermekorvos aznap(!) nem hallott. Szerencsére már túl vagyunk rajta! Jobbulást nektek!!
2010. dec. 13. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!