Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Érezted már úgy, hogy nem...

Érezted már úgy, hogy nem kellett volna szülnöd, hogy alkalmatlan vagy Anyának?

Figyelt kérdés
2010. dec. 13. 14:52
1 2 3 4 5 6 7
 1/61 anonim ***** válasza:
59%
nem
2010. dec. 13. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/61 anonim ***** válasza:
71%
Nem, miért lennél alkalmatlan, hogy érted ezt?
2010. dec. 13. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/61 anonim ***** válasza:
67%
Én tegnap valami ilyesmit éreztem..Egy hete beteg a lányom,és alig alszunk.A nagyi elvitte egy éjszakára,és én örültem hogy "megszabadulok" kicsit tőle.És akkor úgy gondoltam,ez nem normális gondolkodás egy jó anyától..
2010. dec. 13. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/61 anonim ***** válasza:
45%
Soha 10 hós mult a lányom és imádom soha nem csinálnám vissza...imádtam terhesnek lenni imádtam szülni a legcsodálatosabb dolog és imádok anya lenni és imádom a lányom.....
2010. dec. 13. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/61 A kérdező kommentje:

Hasonló dolgokra gondoltam, mint amit az utolsó írt.


Sajnos bármennyiszer fogadom meg,hogy türelmes leszek vele, mikor "helyzet" van teljesen kiborulok.

Sokszor jut eszembe,hogy inkább mennék dolgozni, mert az könnyebb,mint itthon lenni vele. :(


Szeretem,imádom,van örömöm benne, de valahogy mégsem így képzeltem el ezt az egészet.

Nem alszunk rendesen éjszaka sem, nappal kínszenvedés az altatás-alvás, rengeteget sír az elejétől kezdve. Nem tudom lesz-e könnyebb, néha úgy érzem nem tudom kiélvezni az örömteljes pillanatakoat sem. Fáradt vagyok, nincs időm semmire, magamra pláne nem, türelmetlen vagyok. És nem tudok rajta változtatni annyiszor próbáltam.

Pedig van segítség is, anyu is sokat jön,párom is segít, mégis oylan nehéznek érzem. Napközben ketten vagyunk a fiammal.

Hiányzik sokminden a régi életemből, és szégyellem hogy így érzem.

2010. dec. 13. 15:07
 6/61 anonim ***** válasza:
86%
Igen. Konkrétan kétszer, azaz két éjszaka volt ilyen gondolatom. Mindkétszer reggelig tartó üvöltés, jöttek a fogai. De már olyan rég volt, most két éves. :) Azóta soha nem voltak ilyen gondolataim, és remélem nem is lesznek :))
2010. dec. 13. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/61 A kérdező kommentje:
A 15.00 -s hsz-ra gondoltam.
2010. dec. 13. 15:09
 8/61 anonim ***** válasza:
65%

Utolsó vagyok, ezt ne szégyelld, ez természetes érzés néha, csak nem "dicsekszünk" vele. Aki az ellenkezőjét állítja, az festi magát, és álarcot mutat. Akkor van gond, ha ezt az anyuka gyakran érzi, azaz többször, mint ahány örömteljes pillanat van, mert akkor depiről van szó, és orvoshoz kell fordulni vele.


De ilyen, hogy x év, hónap alatt néha eszedbe jut, hogy alkalmatlan vagy, ez teljesen normális érzés :) Semmi baj vele, fel a fejjel, a dackorszak még előttünk van! :)

2010. dec. 13. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/61 anonim ***** válasza:
90%

2 gyerekem van, 1 és 3 évesek. Azt, hogy megszültem, soha nem fogom bánni. Imádom, szeretem őket, de néha az agyamra mennek.

Semmi társaságom nincs rajtuk kívül, ebben a nyomorult kisvárosban semmi nincs,még csak egy rendes bolt se, ahova az ember kimozdulhatna. Depressziós vagyok, és sokszor jól esne kiszaladni a világból, vagy elmenni dolgozni, vagy bármi, mert annyira elegem van néha a 2szavas mondatokból. De ismétlem, imádom őket, nem bántam meg csak épp semmi kikapcsolódásom.

2010. dec. 13. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/61 A kérdező kommentje:
Pont ez az, hogy ismerősi körben is ezt látom, hogy minden oylan meseszép és tökéletes, senkinek nincs gondja a babájával, a megváltozott életével.
2010. dec. 13. 15:12
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!