Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák ti mennyi idős korig...

Anyukák ti mennyi idős korig főztétek ki babátoknak a cumit, cumisüveget stb? Kisfiam 20 hónapos ha veszek neki egy új cumit vagy cumisüveget akkor főzzem még mindig ki neki vagy elég ha csak jól elmosom?

Figyelt kérdés
2010. dec. 14. 13:13
 1/7 anonim ***** válasza:
Sohasem főztem ki, 8 hónapos korától cumisüvegezik, nagyon forró vízben elmosom vagy a mosogatógépbe teszem a többivel együtt. Szerintem nem kell kifőznöd.
2010. dec. 14. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mi korán kezdtük a cumisüveget, akkor még havonta kifőztem, de már fél éves elmúlt már csak forró vízben jól kimosom.
2010. dec. 14. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én főzöm őket,még mindig,13 hósak,persze már nem minden nap,csak időnként.Újat pláne kifőznék,még 20 hósan is.Ha máskor már nem is főzöd ki,de az első használat előtt sztem mindenképp tedd meg.
2010. dec. 14. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nem főzöm ki, de mikrós sterilizálóban és Chicco folyadékban fertőtlenítek rendszeresen az 1 évesemnek. Már nem naponta, de úgy kb. hetente egyszer.

Újat mindenképp.

2010. dec. 14. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
nekem mikrós sterilizátorom van,de már ritkán használom,olyan 3-4 hetente teszem bele az üvegeket,csőrösöket.az újat viszont használat előtt mindenképp.
2010. dec. 14. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Az újat kifőzném, de azután már csak forró vízben mosnám el. 20 hónapos, már nem pici! :)
2010. dec. 14. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Első alkalommal mindenképp főzd ki vagy sterilizáld. Én egyelőre minden alkalom után antibakteriális mosogatószerrel elmosom, majd mikrós sterilizálóba teszem. De mivel van 6 cumisüveg, elég naponta egyszer elmosogatnom és mikróznom. (nekem még csak 3 hós). Hat hónapos kortól lehet lazábban venni, úgyis a földről is mindent benyel, de első alkalommal azért kell elmosni, sterilizálni, mert a gyárból kerül ki, gyári körülményekből.
2010. dec. 14. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!