Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kislányom másfél hónapos és...

Kislányom másfél hónapos és nagyon gyakran be van esve a kutacsa. Ha pluszba kap szopizni, az sem segít. Próbáltam forrázott vizet, azt pedig nem hajlandó elfogadni. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
2009. jan. 21. 14:16
 1/10 anonim ***** válasza:
73%
folyadék folyadék s még több folyadék...víz v tea...akármiből add neki oda amiből hajlandó meginni
2009. jan. 21. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
31%
Szia ilyen kicsinek még nem a legjobb a tea.Én babavizet adtam neki szöllőcukorral ízesítve,mert mi sem ittuk meg a tiszta vizet.Nekünk a tea nem vált ba mert az egyiktől hasa fájt a másiktól,hasmenés és ezért marattam a tiszta babavíznél.
2009. jan. 21. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Én is erre gondoltam de semmit az ég világon nem hajlandó meginni.Pedig szerintem a nem a cumisüveg cumijával van a gond,mert arra rögtön "ráharap".Amint megérzi,hogy víz vagy tea még ha ízesített isrögtön fintorogva kiköpi.Kanállal ill. pohárból még nem próbáltam,de most ezeket fogom tesztelni hátha így sikerül.Köszönöm!
2009. jan. 21. 14:27
 4/10 anonim ***** válasza:
0%
orvos mondta a kutacsát? csak mert anyatej után nem kell víz vagy folyadék potlás,csak az anyatejre van szüksége a csecsmönek
2009. jan. 21. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Nem orvos mondta a kutacsot,de egyértelműen nagyon be van esve.Ez a 2. babám és elvileg tudnám kezelni a helyzetet,csak a gyakorlatban húzza keresztül a számításaim a kiscsaj:(
2009. jan. 21. 14:37
 6/10 anonim ***** válasza:

miért nem mutatod meg az orvosnak?

ha gond van, ő fogja tudni kezelni

2009. jan. 21. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Próbáld meg kanállal adni neki a vizet vagy a teát. Az én kisfiam -igaz tápszeresek vagyunk- nem issza meg, ha 40 fokosnál hidegebb. Felforralom a vizet forralóban, megvárom, míg kihül, aztán felmelegítem 40 fokra, és úgy adom neki. Így megissza.
2009. jan. 21. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
50%
Hogy nézted a kutacsát? Ülve vagy fekve?Mennyire érzed bessüppedve,nívó alatt van?Mennyit eszik naponta?
2009. jan. 21. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Mindenképp mutasd meg orvosnak.

Nagyon fontos.

2009. jan. 21. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Gyakran fekve is lehet érezni,de állva pedig nagyon.Pohárból sikerült :) Köszönöm a segítséget!
2009. jan. 22. 13:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!