Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy tetszenek ezek nevek?...

Hogy tetszenek ezek nevek? Szulamit, Szalóme, Polett. Szeretnék egyedi, de nem nagyon kacifántos nevet adni.

Figyelt kérdés
2010. dec. 15. 17:46
1 2 3 4 5 6
 21/56 anonim válasza:
Nekem a Szalóme tetszik. De azért én, mielőtt adnám, elgondolkoznék, nem tolok-e ki szegénykével nagyon a szépnév-bolondériámmal, és nem teszem-e ki felesleges cikizéseknek a neve miatt. Mely cikizéseknek súlyos körülményei lehetnek...
2010. dec. 15. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/56 anonim ***** válasza:
Szerintem se tolj ki a gyerekeddel. Gondold el, hogy fogják őt cikizni a neve miatt a suliban. Vannak tényleg különleges nevek, nem tömegnevek, mégsem ilyenek. Nem igazán ismert egyik név sem, de nem szépek. Ez az én véleményem, ettől függetlenül te úgyis azt fogod adni, amelyiket te szeretnéd! Gondold át, mérlegeld!
2010. dec. 15. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/56 A kérdező kommentje:

Eszter, Noémi, Anna és Hanna van a csaladban.

Az Éva es Mária meg nem tetszik.

Köszönöm az kritikát annak aki értelmesen is tudta közölni.

2010. dec. 15. 18:32
 24/56 anonim ***** válasza:
Nekekem a Szalome tetszik!!!!Szulamit semmiképp.A Polett meg csak azért nem mert a Babette anyó jut róla eszembe egy Rejtő könyvből.
2010. dec. 15. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/56 anonim ***** válasza:
Szofia?
2010. dec. 15. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/56 anonim ***** válasza:
A Polett nekem tetszik. A másik kettő nem. Bocsi. De a Polett jó.
2010. dec. 15. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/56 anonim ***** válasza:
100%

ha sok van belőle: tucatnév

ha ritka: nem is hallottam róla

ha régi: maradiak vagytok

ha uj: majmolók

ha ősmagyar: rasszista, stb.

Nem lehet ugy választani hogy mindenkinek tessen.

Ha Nektek Tetszik akkor szerintem ne kérdezd meg mástól mert csak rosszul esik ha azt mondják nem szép.

A lányom Gerda a fiam Iván lesz. Ez sem tetszhet mindekinek de nem érdekel. Szerintem tegyél Te is így:-)

2010. dec. 15. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/56 anonim ***** válasza:

Talán a Polett név tetszik de a másik kettő egyáltalán nem!Én is úgy gondolom,hogy ne tolj ki a saját gyerekeddel,agyon fogják cikizni oviban,suliban!

Remélem sikerül egy klassz nevet találni!

2010. dec. 15. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/56 anonim ***** válasza:

19:34-nek ,a Gerda az nekem is szerepelt a lányos névlistán!Nagyon tuti név!Bár fiam született de ha egyszer lesz lányom Gerda lesz!

Egyébként az Iván is fajin név...na ezek jók!

Kedves kérdező!Ezek a nevek nem tetszenek??Nem is túl gyakori de nem is annyira agyonbonyolított!

2010. dec. 15. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/56 anonim ***** válasza:

19:39

:-) Köszi!! Abszolut favorit volt már születése előtt:-)

2010. dec. 15. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!