Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy tetszenek ezek nevek?...

Hogy tetszenek ezek nevek? Szulamit, Szalóme, Polett. Szeretnék egyedi, de nem nagyon kacifántos nevet adni.

Figyelt kérdés
2010. dec. 15. 17:46
1 2 3 4 5 6
 31/56 anonim ***** válasza:
30%
Mert magyar vagy!!!azert adj a gyerekeidnek magyar nevet,vagy szegyelled hogy magyar vagy?En Erdelybol vagyok,es a kerdest olvasom,eszembe jutott hogy edesanyam meselte hogy mikor szulettunk azon volt hogy olyan magyar nevett adjon nekunk hogy ne tudjak leforditani romanra,szoval mi mar nem vagyunk csak erdelyi magyarok,de en is magyar nevet fogok adni a gyerekeimnek,mert buszke vagyok arra hogy magyar vagyok!
2010. dec. 15. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/56 anonim ***** válasza:
58%

Na kedves utolsó... Attól még lehet a kérdező mélymagyar mert nem magyar nevet ad a gyermekeinek! Most akkor legyen mindenki Mária mert azt nem lehet románra lefordítani? Te add azt a nevet amit szeretnél és hagyd békén a másikat.

És képzeld attól még lehet valaki büszke magyar mert ne hord "nagymagyarországos" pólót és nem Örzse meg Kende meg Eduárd és Szidónia a gyereke neve....

2010. dec. 15. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/56 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó köszönöm a kommented!! :)



A kérdésre válaszolva:


nem élünk Magyarországon, így nem fogják bántani a neve miatt :)

2010. dec. 15. 19:54
 34/56 anonim ***** válasza:

hát ha egyedi és nem kacifántos nevet szeretnél adni, akkor ezeket sztem ne add- mivel a véleményünkre vagy kiváncsi- sztem nem szép nevek. TUdom, hogy rosszul esik olvasni- nem megbántásból írom, de nekem sajna akkor sem tetszik egyik sem.:-( Ezeken kívül sok olyan név van, ami nem tucatnév, egyedi és sokkal szebb is.

Egyébként meg úgyis te-ti döntitek el, de ha itt ilyen negatív a visszhangja ezeknek a neveknek, azért kicsit elgondolkodhatsz rajta, hogy lehet tényleg nem a legjobb választás lenne.

Mi ismeretlenül persze azt mondunk amit akarunk- de ez őszinte. Nem fikázásból írta senki, hogy csuny, vagy borzalmas nevek ezek- de mindemelett, ha nektek ez tetszik- szívetek-jogotok azt a nevet adni a kislányotoknak, amit csak akartok.

Jó babázást!

2010. dec. 15. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/56 A kérdező kommentje:

Na látod kedves utolsó ez egy korrekt valasz volt!!

Nem tetszik megértem!! De ha valaki le undorítozza kurvzz@ gusztustalanozza na azt nem....

megértem, elfogadom azokat a válaszokat is akiknek nem tetszik, de azt NORMÁLIS hangnemben tegye meg!!

Ennyit kértem....

2010. dec. 15. 20:00
 36/56 anonim ***** válasza:

19.34. nagyon jópofa ez a lista :)))

Én megmondom hogy nekem egyik név sem tetszik de a helyedben én azt adnám amelyik a kedvencem, és kész. Nem tetszhet minden név mindenkinek! Főleg így, hogy kiírod az interneten ahol számtalan különböző ízlésű nő ír ilyen kérdésekre, hát hogy lehetne így eldönteni? :)

Minden egy név a világon

-valakinek tetszik

-valakit megnevettet

-valakit emlékeztet egy szimpi/unszimpi emberre

-valaki gyűlöli és undinak tartja

-valakinek így hívják a gyeremkét/apját/anyját, stb...


És ezek a variációk mindegyikét képviselő ember ír ide....hogyan lehetne eldönteni hogy kinek a véleményére adj ezek közül? Hiszen egyikünket sem ismersz :)


Tedd amit a szíved diktál és add a SZÁMODRA legszebbet a gyermekednek :) Amikor én kerestem a fiamnak nevet, nem volt egyetlen sem a repertoárban ami mindeninek tetszett volna...nem érdekelt :)

2010. dec. 15. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/56 anonim ***** válasza:
A Léna nem tetszik? Nekem úgy hívják a kislányomat, és mindenki azt mondja, hogy milyen gyönyörű neve van. És nem is egy tömegnév...
2010. dec. 15. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/56 A kérdező kommentje:

Polett lesz a neve...a férjem lezárta a kérdést.

Köszönöm annak aki normálisan válaszolt.

2010. dec. 15. 20:34
 39/56 anonim ***** válasza:
Na:-) Legalább meg van és nem kell még hosszu hónapokat gondolkodni:-) Könnyű szülést kivánok!
2010. dec. 15. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/56 A kérdező kommentje:
Köszönöm :) remélem gyorsabb lesz mint a tesónál volt :)
2010. dec. 15. 20:45
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!