Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy tetszenek ezek nevek?...

Hogy tetszenek ezek nevek? Szulamit, Szalóme, Polett. Szeretnék egyedi, de nem nagyon kacifántos nevet adni.

Figyelt kérdés
2010. dec. 15. 17:46
1 2 3 4 5 6
 41/56 anonim ***** válasza:
34%

Szia!

En a Szalomet Salome valtozataba ismerem,egy ismeros hazaspar kislanyanak a neve. Most szuletett meg a hugi aki Debora lett.

Szerintem a Szulamit is jo, Salamon kiraly hitveset hivtak igy az Enekek eneke az O szerelmukrol szol.


Nalunk a noverem Rahel, ocsem Ruben, ket hogom pedig Dorkas es Rebeka.

Ezek mind bibliai nevek,sosem csufoltak oket erte,En Noemi vagyok de a Naomi nevet kaptam de hat a kommunizmusba szulettem(mondjuk a Noemit jobban szeretem).

Nalunk a kislany Bitia lesz, ez szinten heber eredetu nev(eddig 1 fiam van O Erik lett).

Szerintem valasszatok azt amelyiket ti akarjatok.

Meg mindig jobb mintha a 20. Jazmin vagy Lili lenne.

2010. dec. 15. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/56 A kérdező kommentje:

Nagyon szép nevek :)

Debora baratnom van es a kisfia Ruben(4 éves) a lanyai Lorina és Lilien (6 évesek így nem divatbl adtak)

2010. dec. 15. 22:53
 43/56 anonim ***** válasza:
Na mi Svajcban elunk, a ferjem csaladja erdelyi, volt is okoskodas a nagyapa reszerol, hogy az o akarata szerint hogy hivjak majd a fiunkat. Szerinte az o iranta erzett tiszteletbol (nem tudom honnan veszi hogy tisztelem) de az o nevet, Elemert kellett volna adjunk. Hat mi Larin-nak kereszteltunk, b...meg a mai napig hallgatom a piszkalodasat amikor csak talalkozunk! Hogy honnan szedtem, milyen hulye nev, honnan van...gorog eredetu, mint az en nevem, Katalin. Az nem baj, mert az en nevem ugye gyakori...szerintem kereszteld ahogy te szeretned. Manapsag sok a nem magyar hangzasu nev. Pont.
2010. dec. 15. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/56 anonim ***** válasza:
Na nem elirtam a fiam nevet??? :-) LARION
2010. dec. 15. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/56 A kérdező kommentje:

Húú ezt a nevet sem hallottam még, de tetszik :)

A lányunkat Katinkának kellene hívni a nagymama szerint :)

De mindig az a nagyon régi zene jut róla eszembe amire még anyukamek jártak buklizni: édes kis Katinkam csak egyszer kacsints rám :D

2010. dec. 15. 23:26
 46/56 anonim ***** válasza:
19:30-as vagyok. Örülök, hogy a Polett nyert. Én is fontolóra veszem a következő bébinél. Könnyű és gyors szülést.
2010. dec. 15. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/56 A kérdező kommentje:

:))))

Nyugodtan!!

Szép Karácsonyt mindenkinek!!

2010. dec. 16. 00:02
 48/56 anonim ***** válasza:
100%
Nincs semmi baj ezekkel a nevekkel,nem kell mindenkinek ugyanolyan kommersz neveket adni,ettől lesz érdekes és szép!Fúúú,a Larion nagyon tetszik!
2010. dec. 16. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/56 anonim ***** válasza:
0%
A Larion nekem olyan mint egy gumiabroncs márka.
2010. dec. 16. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/56 anonim ***** válasza:

:-)

látod, már kezdődik is a Larion tetszik-nemtetszik ....

ezért nem kell haragudni- nem vagyunk egyformák, mindenkinek nem tetszhetnek a válaszott nevek.

egyébként én is hallgattam a névválasztás miatt, pedig semmi extra a fiam neve: Örs - de sokaknak nem tetszett.

Nem sokat érdekel, nekünk nagyon tetszik (főleg jól hangzik a vezetéknevével együtt) és egyébként is,

ő ezzel a névvel tökéletes! :-)

Úgy ahogy a te lányod meg Polett névvel lesz az! :-)

2010. dec. 16. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!