Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Natha gyogyitasa 3.5 hos...

Natha gyogyitasa 3.5 hos babanal mibol all?

Figyelt kérdés
orrfolyas, flegmas kohoges megszuntetese erdekeben varok javaslatokat,tapasztalatokat.koszi
2009. jan. 21. 19:42
 1/5 anonim ***** válasza:
cseppents az orrába anyatejet, de tudok ajánlani 1 oldalt, www.babaszoba.hu ott van szó pár cikk a babanátháról
2009. jan. 21. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szió!

Az én lányom is náthás. A dokink Cebion cseppet ajánlott, kálcium Kid-et és az orrfolyásra sterimart és gyakori orrszívást.

Igazából semmi konkrétat nem tudsz vele csinálni. Azért szerintem vidd el a dokihoz, hogy megnézze, nincs-e más baj.

Zita

2009. jan. 21. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekünk fél óránkénti orrszívást mondott a doki, Stérimar-t minden orrszívás előtt, esetleg utána is, Nasivin orrcseppet (azért, hogy a fülére ne húzódjon rá), és mi még azt is csináltuk, hogy vettem a gyógyszertárban Salvus-vizet (ez egy sótartalmú gyógyvíz), és naponta kétszer 20 percre elvonultam a babával a fürdőszobába, előtte beleöntöttem a Salvus-vizet a párologtatóba, és szépen ínhaláltunk. Erre az utóbbira esküszöm, mert én is tapasztaltam, hogy az orron át való belélegzés után elkezdett folyni az orrom.
2009. jan. 21. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ha szereted a homeopátiát, akkor Euphorbium compositum orrcseppet is használhatsz. Nekünk bevált, hogy orrszívás előtt Stérimar, hogy könnyebben kijöjjön a váladék, utána meg ez a homeopátiás szer.


Ja, és szerintem nagyon jó az porszívóra csatlakoztatható orrszívó, mert gyors és hatékony. Először sírt tőle, de hamar megszokta. A kis kézi orrszívó megkínozta, és még a váladék sem jött ki rendesen...

2009. jan. 22. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Koszi mindenkinek.En is porszivoval szivom csak nalunk mas orrcseppek vannak,mert Erdelybol irok ,hazai orrcsepp nevre lenne szuksegem ha tudtok,irjatok Erdelyit.
2009. jan. 22. 14:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!