Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 2,5 hónapos Babám, csak a...

2,5 hónapos Babám, csak a hordózóba tud nagyokat aludni, az baj?

Figyelt kérdés
Ha leteszem a kiságyba,30 perc múlva már nyöszörög,a hordózóba meg vígan alszik!Járt már így valaki?Remélem nem lesz baja a gerincének,hogy nem egyenesen alszik?Szerintetek?
2010. dec. 17. 10:41
 1/9 anonim ***** válasza:

2.5 hósan már nem lesz baja.

De éjjel az ágyában alszik vagy akkor is a hordozóban?

Nappal nem baj mert ha a hordozót szereti Te is aktivabb lehetsz.

2010. dec. 17. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Hát nem túl szerencsés a hordozó sajnos. nem egészséges a gerincének. Azért is mondják, ha hosszabb útra megyünk a babával, időnként álljunk meg autóval és vegyük ki belőle, mert árt a gerincének. Te tudod végülis hogy mit csinálsz, én ha ilyen helyzetben lennék, biztos kínlódnék inkább az alvással, előbb utóbb ugyis megszokja vízszintesbe is. ha nyöszörög nem tudom simaogasd meg, hátha visszaalszik, vagy ha fölkel ugyis hamarabb fáradt lesz , aztán egyszer csak majd beáll az alvása. Szerintem megérné a fáradtságot, de ez csak az én véleményem..kitartás!
2010. dec. 17. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Hááááááát,ez az hogy eddig nem nagyon alukázott,mert hasfájósak voltunk,meg még estére jönnek neki a görcsök,és 3.napja,hogy 9-10 között leteszem,és reggel 5-6-ig alszik,hordozóba!!!Egy idő után majd próbáljam becsempészni az ágyába éjszaka?Csak most nem merek hozzá nyúlni mert örülök,hogy mis aludni tudunk kicsit,Éjszaka!
2010. dec. 17. 10:50
 4/9 anonim ***** válasza:
még olvasni is rossz volt, hogy egész éjjel a hordozóban alszik. ÁRTALMAS a gerincnek.Azert alszik jobbat, mert korul van olelve, tekerd be egy pledbe meglatod jot fog aludni. a polya jo lett volna nektek de mar lehet kicsi neki.
2010. dec. 17. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
az én lányom is ezt csinálta de csak nappal.én hagytam,és olyan 3-3.5 hónapos korára már elaludt az ágyába.de azért az nem biztos hogy jó hogy éjjel is abba alszik.megértem hogy jó érzés hogy tudtok ti is aludni kicsit,én is jártam ebbe a cipőbe,de azért hamarosan próbálkozz átszoktatni az ágyába.próbáltad úgy hogy elaltatod/nekünk a vízszintes testhelyzet,ringatással énekléssel jött be/,megvárod amíg mélyen elalszik és akkor teszed az ágyba.ha felébred 30 perc múlva menj be add be a cumit a szájába ha cumizik,és gyere ki.várj egy picit,hátha vissza alszik.és ezt mindig csináld így.előbb utóbb majd nem kell altatás sem csak hogy berakod a kiságyba,de ez nem egyik napról a másikra fog menni.ha picit sírdogál hagyd,én is hagytam de nem sokáig,úgy 10 percig.mert akkor tudtam hogy nem akarja,vagy hogy kellek neki.remélem picit tudtam segíteni.
2010. dec. 17. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
akkor pólya!!!!!!! az enyém is pólyában volt hajlandó 5 hós koráig. inkább ne aludjak éjszaka ...mint a hordozóba tegyem. könyörgöm éjjelre vedd ki, nagyon nagyon nehéz jövőtök le, ha így megy tovább. megéri a fáradságot és nem alvást. az első 15 év erről szól, aztán lehet aludni!
2010. dec. 17. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
próbálkozz inkább bármi mással,de hogy egész éjszakára hordozóban hagyni?Baromi ártalmas.Ez születésétől fogva így megy?
2010. dec. 17. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Enyém is volt napközben a hordozóban, kint konyhában, mert akkor látta , mit csinálok és nem ordított.
2010. dec. 17. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Éjjel inkább pólya vagy hálózsák.Mi nappal hordozóval sétáltunk abban aludtak 5 hós korukig, de éjjel mindig a kiságyban!
2010. dec. 17. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!