Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Elektromos hinta vagy rezgő...

Elektromos hinta vagy rezgő pihenőszék?

Figyelt kérdés
Melyik jobb szerintetek? A autósülésben nagyon jókat pihen a hasfájós babám, ezért gondoltam hogy kellene erre a célra valami kényelmesebb, csak nem tudom melyik lenne jobb. Szerintetek? Nektek mi vált be?
2010. dec. 17. 12:25
 1/7 anonim ***** válasza:
Fisher price esőerdő hinta, etetőszékként is használtuk 1 éves koráig!
2010. dec. 17. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nekünk is fisher price volt, papasan :-)

A hasfájásra ez volt az egyetlen , ami használt.

A rezgőst nem értékelem annyira, hisz csak rezeg, semmit se csinál.

Mi 11 hós korig használtuk, szerettük, sajnáltuk, hogy kinőtte a gyerkőc

2010. dec. 17. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Fisher Price 3in1 rezgős pihenőszék. A rezgője nagyon sokáig bírja :) Eszméletlen hasfájós volt a pocija, és volt, hogy délután ebben aludt.

A háttámlája is állítható.


Nem mellesleg még most is abban szokta a reggeli tejcit-kakaót meginni, holott már 18 hónapos. Mászik be, kéri ejci ejci adom és már cumizza is :)

2010. dec. 17. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Fisher Price 3in1 rezgős pihenőszékünk van, én nagyon szeretem, azt hiszem h 18kg-ig lehet használni. Most mivel még nincs etetőszékünk abban eszik a kislányom, nagyon szereti, 5hónapos. Ha a konyhában teszek veszek akkor abban üldögél, játszik, visítozik. Nagyon hasznom, mert könnyű, oda viszed ahol éppen vagy. Praktikus. Nézd meg:

[link]

2010. dec. 17. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
mi kaptunk rezgős pihenőszéket.rengeteget volt benn a fiam.aludt benn,evett benn,játszott.imádta.órákig el volt benn.vettem neki tavaly karácsonyra elektromos hintát(4 hós volt akkor)sokat nem használtuk.max 15 percet volt el benn.
2010. dec. 17. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nekünk csak hintánk van,Mamas&Pappas, nagyon jó, vaterán vettük, így nem 40-50 ezer volt. A kisfiam is hasfájós volt, - már szerencsére elnőtte - de nagyon szeretett benne ringatózni, tettem rá neki külön játékot is a játékívről, így mindig volt valami új. Állítható a zenéje hangereje, sok dallamot tud, stb. szóval mi nagyon szeretjük.

Rezgő pihenőszékünk nem volt, nekünk csak sima van sajna, arról nem tudok véleményt mondani, de a teszveszen-vaterán sokat árulnak abból is, jóval olcsóbban meg tudod venni, mint a boltban.

2010. dec. 17. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm mindenkinek a választ!
2010. dec. 17. 16:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!