Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Babánál hogyan zajlik az 1...

Babánál hogyan zajlik az 1 éves kötelező szemészeti vizsgálat?

Figyelt kérdés
Most kell majd vinnem és nagyon kiváncsi vagyok,mit csinálnak vele,hogyan vizsgálják.
2010. ápr. 2. 09:09
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Be kell ülnie az öledbe, és a doktor(nő) megnézzi a szemét. egy kicsit bele fog világítani, ez zavarja egy kicsit a babát, de mi sírásig nem fajultunk. Aztán elővett egy vonalzószerű cuccot aminek a lapos oldalán különböző méretű körök vannak és azzal is nézzet valamit. Egy tolómérővel megmérte a szemek közti távolságot, de nem tette a baba bőréhez a műszert. A doktornő háta mögött az aszisztens pedig végig idétlenkedett a gyereknek. Az egész nem tartott 5 percnél tovább.
2010. ápr. 2. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Az én babámnak még a szemébe csöppentettek valamit, amitől úgy kitágult a pupillája, hogy utána 3-4 órán keresztül az elsötétített lakásban ültünk, különben hunyorgott, látszott, hogy zavarja a fény. Szerencsére vagy 2 órát aludt ebből a 3-4 órából.
2010. ápr. 2. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Nálunk nem kötelező, minket nem küldtek sehová. :p
2010. ápr. 2. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Off:

Milyen kötelező szemvizsgálat? Nálunk ilyen nincs (Békés megye)

2010. ápr. 2. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Nálunk sincs!(Szabolcs megye)
2010. ápr. 2. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
errol a kotelezo szemvizsgalatrol hol lehet olvasni? elnezest az offert, de nekunk sincs
2010. ápr. 2. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Nálunk 6 hónapos korban van ingyenes szemvizsgálat, de nem kötelező.Sopron
2010. ápr. 2. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Nekem koraszülött volt és vinni kellett 1 hónaposan 3 hónaposan 6 hónaposan, meg most kellene 1 évesen. De még nem jutottunk el, de itt sem kötelező senkinek, meg nekünk sem mondta a dokinőnk. A szemész mondta, hogy ha gondolom 1 évesen visszavihetem. /NYíregyháza/
2010. ápr. 2. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Mi is voltunk a kisfiammal, védőnői kérésre. Nem kötelező, de erősen ajánlott, ha van a családban rosszul látó vagy kancsalnak néz ki a baba vagy csak sima megnyugtatásként is megéri elmenni erre a fájdalommentes vizsgálatra.

Az én mindenhol sírós kisfiam mégcsak nem is sírt meglepő módon.

2010. ápr. 2. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
2.vagyok, nálunk se kötelező, magamtól vittem el a babámat.
2010. ápr. 2. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!