Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mivel lazithatnam 18honapos...

Mivel lazithatnam 18honapos baba szekletet? Bovebenn.

Figyelt kérdés
enni nem nagyon eszik. inkabb csak szilard etel,kifli,keksz...stb. inni is keveset, most rostos oszit adok neki. reggel tejcsit iszik. erolkodik sokat. 2 szer kupoztam,1-1nap. mintha azt vettem volna eszre,h osszeszoritja a popsijat es ezert nem engedi,h kakiljon. nem tudom. :( gyumit sem eszik. tanacsok...
2011. nov. 23. 14:46
 1/3 anonim ***** válasza:
Ami lazítja: frissen facsart narancs leve, szilva, őszibarack, sütőtök.De ha már nagyon szenved, és nem válnak be ezek, akkor adj neki Laevolac szirupot.Kevesebb szilárd ételt kapjon most, több zöldséget, főzeléket.Ha igazán éhes, meg fogja enni.Itasd minél sűrűbben.
2011. nov. 23. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nálunk a sok sok kipróbált dolog után az aloe activátor vált be!
2011. nov. 23. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nálunk is ugyanez van, én már nagyon sok mindent kipróbáltam: levolac, kúp, szilvalekvár, friss szilva, barack, oliva olaj, banán megvonása, de egyiktől sem tudott jobban kakilni. Nálunk is ugyanez a helyzet, hogy összeszorítja a fenekét és sír. Aztán felhívtam a doktornőt, és ő azt tanácsolta, hogy sűrűn kenjem be a popsi lyukát neogranormon krémmel, mert valószínű az a baj, hogy a "kijáratnál" felsebesedett neki és ezért sír, mert fáj neki ahol kijön a kaki és ezért tartja vissza. Nálunk azóta könnyebben jön a kaki, azóta volt hogy 3 nap után kakilt, nagyon féltem mi lesz, de végül hamar kinyomta.
2011. nov. 23. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!