Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen etetőszéket vegyünk...

Milyen etetőszéket vegyünk másfél éves,11kilós babánknak? Azt szeretném, hogy könnyen kezelhető legyen. A régit nem tudom kezelni, mert Kisbabát várok, és megeröltető a szék működése.

Figyelt kérdés
2010. dec. 21. 12:13
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekünk egy Peg perego dondolino prima pappa van és egy sima Top rider,elsőt kaptuk,,másodikat vettük.Mamánál és itthon vannak.Mind a kettőt könnyű kezelni sztem.A top riderest már találsz 10ezerért is teszveszen.
2010. dec. 21. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Mi az egyik székre rögzítettünk egy autós ülésmagasítót. nagyon jól bevált. (olyat, mainek van karfája, és műanyag. kb. 2 e ft volt). Így nincs vele gond, nem foglal helyet. Már amúgy sem sokáig viseli el szerintem az etetőszéket. Legalábbis mi azért váltottunk, mert a lányom mindig az asztalnál szeretett volna ülni, mint a nagyok. Csak épp az álláig ér az asztal.
2010. dec. 21. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szerintem másfél éves babának már ne vegyél hagyományos etetőszéket, mert felesleges.

3 féle is eszembe jutott:

- asztalra rögzíthető

- Z alakú fa etetőszék, lépcsős, fel is tud rá mászni, és akkor nem kell emelned.

- fa etetőszék, ami székké-asztallá szétszedhető: nekünk ilyen van, kb másfél éves korától így használjuk, én is babát vártam, és nem bírtam már emelgetni, ezért szétszedtem, mert így egyedül is le tudott ülni, most 2 éves. Majd lassan szeretnék venni egy olyan Z alakú fa ülést, hogy az ebédlőasztalnál is tudjunk együtt enni.

2010. dec. 21. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!