Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szülés utáni depresszió?

Edus83 kérdése:

Szülés utáni depresszió?

Figyelt kérdés
11hós a lányom,és mindenünk meg van ,bár az apukával semmi nincs köztünk mióta meg van a lányunk nem is nagyon segít,nincs sokat a kicsivel ,nap végére rettentő türelmetlen vagyok,nincs kivel beszéljek,már elegem van a bezártságból,egyre boldogtalanabb vagyok,pedig csodálatos egészséges szép lányom van,és tényleg mindenünk meg van,de lelkileg már egyre jobban kivagyok!!!
2010. dec. 21. 21:53
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
10%

Ne vedd bántásnak,de lehet h az a bajod h mindenetek megvan..


Mit szóljon az,akinek több gyereke van,ugyanúgy egyedül van velük,és közel nincs meg mindene..?Gondolj erre,vannak nálad rosszabb helyzetben lévők is.

2010. dec. 21. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Nem probáltátok megbeszéln?kérdezted már tőle miért ilyen veletek?
2010. dec. 21. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
2.vagyok.első te veled is sokra lehet menni.rossz májuság
2010. dec. 21. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
11 honap, vagy talan tobb, nagyon nehez tars nelkul. Ha nem is mas ferfi, de legalabb baratno tarsasagat keresd. Jarj el otthonrol, mondd ki magadbol a feszultseget. Mar eleg nagy a gyerkoc, hogy magaddal vihesd. (nem irtad, mennyire mely a gondotok, de el kellene gondolkoznotok egy komoly valtoztatason~)
2010. dec. 21. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
szerintem ez nem depresszió. én is rosszul érzem magam, ha azt látom a páromon, hogy minden fontosabb, mint mi. ha nem tudjátok megoldani, akkor el kellene gondolkodni a különváláson. én úgy gondolom, hogy ha nem társ, és apa, akkor nincs is mit keresnünk egymás mellett. most úgy legyek egyedülálló anya, hogy velünk él? akkor már még az is jobb, ha külön élünk, mert akkor tudom, h nem számíthatok senkire. így viszont csak dühöng az ember, hogy itt van, de minek... :(
2010. dec. 21. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Szia!

Nincs v.ki aki tudna vigyazni neha a kicsire? Addig te elmehetnel v.hova. Kicsit emberek koze, baratokhoz,stb. Van aki nagyon nehezen birja az egyhangusagot hosszutavon, en is ilyen vagyok. Meg az hogy v.kinek megvan mindene meg nem jelent egyertelmuen. kiegyensulyozott eletet.

En megertelek. Probalj v.mi ujat vinni az eletedbe,az majd segit!!!

2010. dec. 21. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
A gyermekvállalás a legnagyobb feladat az életben, így ismeri meg egymást egy pár, nem az összeköltözéssel (szerintem) De az is biztos, hogy minden két emberen múlik. Nem lehet, hgoy szülés után te egy kicsit elutasító voltál vele? Vagy ő félt feléd közeledni, nehogy bajt okozzon. VAgy egyszerűen csak megváltoztál, mert minden a kcisi körül forog? (ez természetes, de a férfiak nehezen értik meg) És vele nem foglalkoztál annyit, mint előtte, és féltékeny. Rengeteg oka lehet, de szerintem ezt nektek kellene megbeszélnetek, ülj le vele és kérdezz rá. Ha nincs ok, d eváltoztatás sem, akkor azzal a válaszolóval értek egyet, hgoy jobb külön, minden idegeskedni nap mint nap, ami rányomja a bélyeget a gyereknevelésre is.
2010. dec. 21. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Ez szerintem sem szules utanni depreszio,en voltam az sajnos es az nem ilyen.
2010. dec. 22. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Sajnos az én szüleim meg haltak nem tudok sehová menni,barátnőim más életet élnek már ,nincs gyerekük ők még buliznak ,sajnos elmenni se tudok hová és nagy szülőkkel élünk együtt de ő rájuk hagyni gyereket nem merem mert sokszor isznak ezért félek nehogy baj legyen,és biztos ez is rá tesz,hogy minden nap minden percében teljesíteni próbálok!!!Tudom sokan vannak ezzel.Nehezen tudom megemészteni,hogy meg változtam meg keseredtem pedig legboldogabbnak kéne lennem,de sajnos a párommal teljesen külön vagyunk és biztos ez is a bajom.KÖSZÖNÖM MINDENKINEK.
2010. dec. 22. 09:12
 10/12 anonim ***** válasza:
Azt írod, hogy megvan mindened. Pedig pont a legfontosabb hiányzik. Egy társ, egy barát...Attól nem leszel boldog, hogy anyagilag minden megvan, ha nincs akire számíts. Ez nem szülés utáni depresszió. Beszélj a férjeddel!
2010. dec. 22. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!