Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi a szülés utáni depresszió?...

Mi a szülés utáni depresszió? Eset át már valaki ilyenen? Mivel jár? Meddig tart? Mik a tünetei? Kezelése?

Figyelt kérdés
2011. febr. 24. 18:27
 1/6 anonim ***** válasza:
2011. febr. 24. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi
2011. febr. 24. 18:34
 4/6 anonim ***** válasza:

nem olvastam az előttem szólók linkeit. én átestem rajta. azt hiszem a durvábbik változata volt, mert gyógyszeres kezelést kaptam, még mindig szedem a kedélyállapot-javító gyógyszert, és este egy nyugtatót. ez utóbbi az alvás miatt, mert komoly alvászavarom lett, így biztos elalszom.

igazából nem ritka dolog, a hormonok miatt alakul ki, de általában pár hét alatt levonul. nekem nem sikerült túljutni rajta segítség nélkül, mert egyszerűen nem tudtam aludni, így nem volt más megoldás.

a tüneteit biztos tartalmazzák a fenti linkek. vannak nagyon jó homeós bogyók, a MAgneB6, teák, amik segíthetnek a jelenkező feszültség oldásában. nekem mivel komolyra fordult, csak a gyógyszer segített, tehát pszichiáterhez mentem.

tulajdonképpen, amint ki tudtam magam aludni, sokkal jobb lett a helyzet, azóta szerintem teljesen normálisan reagálok a szülői teendőkre, és persze boldog vagyok, hogy van egy édes lányom.

2011. febr. 24. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!

Nagyon sokat tudnék Neked erről a témáról írni, szívesen küldök privátba levelet. Írj ez ügyben nekem, ha gondolod! Jelenleg is benne vagyok, 5 hónapos a babám, gyógyszerekkel és pszichoterápiával kezelnek.

2011. febr. 25. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
utolsó:Küldtem!
2011. febr. 25. 08:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!